Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó e ha az első randin megtört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó e ha az első randin megtörténik?

Figyelt kérdés
Szingli lettem,így ismerkedem, egy kivételével az összes pasi akikkel eddig találkoztam már az első vagy második randin ágyba akart bújni. Volt aki szerint én gyerekes vagyok és úgy viselkedem mint egy 14 éves kislány ( pedig messze vagyok már a 14-től ), mert nem akartam rögtön az első alkalommal. Nyílván nem hónapokat akarnák várni, de nekem az első és a második alkalom is korai. Tényleg elgondolkodtam rajta, hogy mivan ha én gondolom rosszul és mai világban már tényleg így megy. Szerintük ez nem változtat semmin, hogy elsőre vagy sokadszorra történik meg és nem ez befolyásolja a dolgokat. De valahogy úgy érzem ha ilyen könnyen adnám magam akkor könnyűvérűnek tartanának és emiatt nem kellenék nekik. Akinek szimpatikus vagyok és tényleg érdeklődik irántam az szerintem tud várni. Nem tudom mit gondoljak, elsősorban a pasik álláspontja érdekelne.

2019. jan. 23. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a pasiknak mi lesz a véleménye. Szerintem csak add önmagad. Akit érdekelsz, az kajtatni fog utánad. Akkor is, ha egyből lefekszel vele, akkor is, ha neked még szükséged van időre ehhez.
2019. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

"m már az első vagy második randin ágyba akart bújni. "


Gyenge próbálkozás a részükről. Az összes ilyent elküldeném a francba. Nincs kedbvem fél órája látott pasikkal dugni.


" akkor könnyűvérűnek tartanának"

Legalább annyira könnyűvérű ő is. Nem magaddal feküdtél le.

2019. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintük ez nem változtat semmin, hogy elsőre vagy sokadszorra történik meg és nem ez befolyásolja a dolgokat. "


Ha nem változtat semmin, ha később bújtok csak össze, akkor miért zavarja őket a várakozás?

Szánalmas.


Nem kell húzni a szexet, de ismeretlen emberrel az első vagy második találkozáson ne már. Mármint aki akarja csinálja, de nem ez a standard.


Első találkozáskor bennem még a csók sincs meg. Az második randis téma. Nem fogok random idegent megcsókolni. Nem vagyok már tini, akit hajt a nem is tudom mi.

2019. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Vannak esetek ahol már az első randin is tök egyértelmű, hogy összeillenek, megvan a szikra és mindkét ember komolyan gondolja a másikkal. Ilyenkor szerintem simán mehet első randin is. De ez azért ritka eset.

Ezek a pasik nem akarnak tőled semmit, csak dugni párszor. Jó szűrő ez arra, hogy ki akar tőled komolyabb dolgokat is. Szerintem aki nem csak szexre megy annak tök egyértelmű, hogy kicsit ismerjétek meg egymást előtte és alakuljon ki valamilyen szintű kötődés. Aki gyerekesnek tart mert nem fekszel össze vele első randin azzal nyugodtan meg lehet szakítani minden kapcsolatot.

2019. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentene gondot ha várnom kellene. Ez az első randis szex olyan mintha minden mindegy lenne csak dugjunk már végre. Pár hét akár hónap is simán belefér még.
2019. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
39%

Ez mindenkinel mas. A volt felesegemmel az elso talalkozasunk az agyba torkollot, majd 20 eves hazassag es 2 gyerek lett a vege. Mi ugy ereztuk minek varni, hogy meglegyen az x. randi? Mas meg nem igy gondolkozik. A sex az sex, mindket felnek, en sem ertem ezt a vacillalast, de nem is itelem el. Onmagaert is lehet elvezni a sexet, nem csak a parkapcsolatban.


Az lenne a legtisztabb, ha az elejen ez tisztazva van, es akkor mindenki eldonti, hogy akar-e varni, vagy sem. En azt gondolom, ha valaki sokaig huzza, az donteskeptelen, vagy hezital. Egy bevallalasobb no pedig siman elhalassza eloled a valasztottad. A jo sex a ferfiaknal sokat er. Igazabol most en is pont ilyen helyzetben vagyok, ment az idohuzas, megegy randi stb, kozben beeloztek a favoritot, es lehet itt vege is a dalnak, hiaba volt szandekomban vele osszejonni. Ha vele komolyodik hamarabb a helyzet, akkor ugye a masik oldara kene zarnom.


Felnott emberek vagynuk, minden nap dontesek tucatjait kell meghoznunk, merlegelve a kovetkezmenyeket. Ez is egy olyan.


42F

2019. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem az első pár randi alatt eszembe se jutna lefektetni a lányt. Majd ha kialakult a kölcsönös vonzalom. Ha komoly az érdeklődő akkor tud várni. Mondom ezt férfiként.
2019. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Na és olyankor mivan amikor a hölgyemény visz az ágyába az első találkozón?
2019. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jól csinálod, ha normál kapcsolat a cél, akkor lehetőleg ne 2 óra kávézás után gyűrjétek össze a lepedőt. De szerintem több hónapot sem szabad várni. Az már gyanús a pasinak.
2022. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!