Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti kidobnátok egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kidobnátok egyből a randipartneretek ha az első együttlét alkalmával a férfinak nem áll fel?

Figyelt kérdés

Izgult és régóta nem volt nővel, ezt el is mondja utána.

Vagy jobb inkább erről előtte beszélni?



2020. ápr. 29. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy. Szerintem ez gyakran megesik, hogy a túlizgulás miatt lekonyul vagy fel sem áll. Megmondom őszintén, velem még nem fordult elő ilyen probléma, de nem is volt olyan soha, hogy "na holnap este megejtjük az első szexet", mindig spontán alakult, ami szerintem sok esetben megelőzi ezeket a problémákat. Viszont a jelenlegi párom mondta szex után, hogy örül, hogy ment elsőre, mert bizony vele is megesett már, hogy a nagy izgalom, plusz az óvszer hatására nem jött össze a dolog:) És mivel tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, nem esnék kétségbe és lenne második, harmadik, többedik esély is. Azt viszont nem tudom megmondani, hogy meddig lennék türelmes, ha abszolút nem megy.
2020. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
#6 vagyok. Nem érdekelnek a százalékok, de kíváncsi lennék azok véleményére, akik mínuszt nyomtak. Mert ahogy látom az itteni válaszokat, a válaszoló lányok/nők többsége (most kivételesen) megértő...
2020. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Lófaxt cicás hölgyeim.

Nekem mindig állt.

50-es F

2020. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem dobnám.
2020. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a pozitÍv válaszokat, jó olvasni
2020. ápr. 29. 20:30
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Barátom remegett is, és én is izgultam az elsőnél.

Több éve együtt vagyunk.

2020. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy, kerdezo? Fiatal, ugye? Ne parazz. Normalis no nem dobja. Foleg nem olyan, aki komolyan gondolja az illetovel. Ossze kell szokni.


#6 Te se randizhatsz valami normalis emberekkel akkor, ha csak a szexen parazol. Raadasul mar ugy, hogy friss ismeretsegnel rogton a szex jon fel nalad. Akkor ki a szexcentrikus? Feleslegesen baxol ki magaddal, meg a sziveddel is hosszabb tavon, ha ilyen szarokat szedsz. Nem tudom, hany eves vagy, de nem kene minden szart magadra venni, ami a neten van.

Nem kotekedes volt, csak megjegyzes.

2020. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"nem kene minden szart magadra venni, ami a neten van"


Ugyan nem nekem írtad, de nem gondolod, hogy a neten inkább igazat mondanak az emberek, mint szemtől szembe?

2020. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy zavarban volt.1.után nem,de ha utána sem akkor màr necces lenne.
2020. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#18 szerintem annak a velemenyere adj te is, akivel egy adott szituacioban vagy. Random idegenek/neten trollkodok stb. nem szamitanak, mert semmi kozuk annak a 2 embernek a kapcsolatahoz/helyzetehez.
2020. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!