Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gyúrós, izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gyúrós, izmos, RENDES pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A konditermet kivéve:D
2010. júl. 27. 22:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Utolsó,ekkora hülyeséget még nem olvastam sőt rólad a pesszimizmus,tudod van egy mondás,hogy félig teli pohár víz,a magyar mit lát?Hogy üres a pohár fele,az optimista,hogy még félig tele van.

Attól,hogy adok magamra még nem vagyok egoista,csak mivel én elvárom a nőtől a tökéletes testet,igen elvárom,meg a nőies öltözködést(értsd ribancos).Igen elvárom nekem a maximum kell mindenben,és a tökéletes,mármint nekem tökéletes amit a célfüzetembe leírtam,nézd meg a titok című filmet,törj magasra.Az a baj,hogy ti beletörődtök,hogy elhesegetítek álmaitokat,egy sikeres ember igenis kiáll a céljaiért.

Ez lenne a normális,hogy két ember egymást motiválja,és nem a tv előtt bámulja alkeszoszt.

Lehet egoista vagyok lehet beképzelt,de amíg az átlag magyar siránkozik addig én edzeni járok hetente 4-szer.

Nem csak ennyi az életem,vállalkozok,egyetem.Igen kevés idő van még a csajomra,de olyan életünk lesz amiről 98% csak álmodhat,ő is edz,és ő egy álomnő,minden pasi szedné felfele,mert nem egy átlagos szürke lány egy halomra beállva a sorba,hanem egy dögös belevaló csaj akivel sokan cserélnének.


23F

2011. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
jah válaszolok kérdésedre,edzőteremben ne mert aki komolyan veszi az edzést az úgyse fog dumálni edzésen,szerintem próbálj neten,vagy baráti társaságban vagy tengerparton,strandon,akár egyetemen/fősulin,uszodában
2011. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 06-17 13:27


Ez a maga patologikus voltában is felemelő hozzászólás volt. Kívánom, hogy így legyen, csak nézd meg magad most, és nézd meg 10 év múlva, hogy ki(k) marad(nak) melletted, és mi marad a lelkesedésből benned...

2011. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 xxxstrat válasza:
akárki akármit mond azért egy gyuros pasi sokkal jobban néz ki, és mivel énis eddzek keményen én is elvárom hogy ne egy átlagos csajt kapjak átlagos testtel hanem igen is egy feszes börü sportos testü csajt kapjak de ez forditva is igy van.. egy kövér vagy egy gizda faszi akinek nincs semmi kitartása ne járjon már egy sportos szép csajjal mert az ugy eléggé nm passzol.. és aki meg a kigyurtakra( aki tisztán tolja persze) azt mondja hogy izomagy meg biztos hülye az akárhogy nézzük legyen csaj vagy faszi de féltékenyséböl mondja... ha csaj mondja akkor azért mert nm kaphatja meg ha faszi akkor azért mert tudja nagyon jol hogy közel nincs olyan jo teste:) még mielött a sok tv elött ülö meg számitogép elött ülö csaj meg faszi ezeket fikázza azért nézzen a dolgok mögé hogy mekkora kitartás és lelki erö kell ahhoz hogy az ember odáig eljusson hogy jo teste legyen... és ha odáig eljut akkor az a minimum hogy a párja is egy olyan karakter legyen.. aki nm sportol annak maradjon a töttyet sima test azt érdemli
2012. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!