Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok szakállas pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok szakállas pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos hogy szakálla legyen, azt annyira szeretem. Lehetőleg rocker legyen, de ha szép, igényes szakálla van akkor ettől eltekinthetünk.
2011. júl. 14. 06:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Motoros találkozókon.
2011. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Aluljárókban!
2011. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én szakállas vagyok, csak rapper.
2011. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
keress rockereket
2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
zsinagógában
2011. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Terrorista kiképző táborokban.

Érdekes, hogy valaki a szakállra gerjed. Most ha valakinek sima az arca, akkor már esélye sincs nálad?

2011. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
fiygelj neki ez jön be....én meg már unom, hogy minden csaj azt mondja, hogy akinek van egy kis szakálla vagy bajsza, de csak pár mm es, akkor az már szóba se jöhet...még akkor sem ha jól áll. Inkább pont, hogy legtöbb esetben a csupasz arcúaknak van eséylük...viszont én ezért nem fogom levágni a szakállamat, mert így van legtöbbször...én magamat anélkül el sem bírnámképzelni...én így vagyok jól.
2011. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szeretem a rock zenét, és van is szakállam.

De úgyse jönnék be neked

2011. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
NEM zsidó pasit akarok (rohadtul rasszista vagyok xD) és nem is az igénytelen, ápolatlan szakáll, hanem a nem túl hosszú,vagy esetleg valami formára vágott. Amúgy utolsó, honnan tudod ennyire biztosan? x)
2011. júl. 17. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!