Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gyúrós, izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gyúrós, izmos, RENDES pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A konditermet kivéve:D
2010. júl. 27. 22:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

gyúrok,izmos és még rendes is vagyok :D

pár ember szerint nééééha nagyképű vagyok :D de csak néha

merre laksz?:D holnap estére épp szabad leszek

18leszek párnap mulva :D

2010. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, és még paraszt sem vagyok. Attól hogy valaki komolyan vesz egy sportot, és megnő tőle az önbizalma, még nem lesz paraszt. Hogy őszinte legyek tíz éve tettem be a lábam az első terembe, azóta már vagy a hatodiknál járok, de nem sok paraszttal találkoztam. Sőt! Az hogy valaki nyámnyila, és nincs benne akaraterő, elszántság, hát igen, az kap beszólást, de ettől még nem paraszt a gyúrós, csak kimondja amit más nem mer.
2010. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
miért paraszt az aki jár konditerembe? én azért kezdtem el még 2 éve hogy fogyjak egy kicsit, azóta meg úgy hozzászoktam és megszerettem hogy hetente legalább 2x-3x elmegyek edzeni egyet. és? attól még se tahó nem vagyok se beképzelt.
2010. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

strandon, talán az a legjobb hely. csak úgy érdekességként megemlítem. nekem az összes olyan haverom aki izmos mert edz -nagy része normális- egyedülálló. jól öltöznek, adnak magukra, jófejek, egyáltalán nem beképzeltek és bunkók, csak a csajok szarnak a fejükre vagy csak átcseszik őket állandóan.

itt valaki írta, hogy akik kondiba járnak a 90%-kuk nem rendes. ez nem igaz. az edzésnek jellemformáló hatása is van, a sport az csak jót tehet. itt nyilván nem a kidobó alkatú és mentalitású emberekre gondolok. szerintem ők a 10% és a normális srácok a 90%

22f

2010. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Az a baj az gyúrós pasikkal, hogy nagyképüek lesznek, amit ők nem vesznek észre.Úgy érzik övéké a világ...és ezt honnan tudom? 1 évig jártam kondiba és akik 2-3 éve gyúrnak azoknál személyiségtorzulás vehető észre.

Nagyképüek lesznek, egoisták is és emellett azt hiszik hogy az ő életformájuk lenyügöző és példamutató pedig nem...

Persze vannak kivételek, de sajnos nagyon ritka...

20F

2010. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A rózsaszín pittbull produkciója leírja a "gyurmákat" : [link]
2010. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
gyúrós, izmos, RENDES, kispecsű a sok szteroidtól xD
2010. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én pékként dolgozom, így minden nap gyúrok és állítólag rendes is vagyok.
2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
10:27-es kommentelő, teljesen egytértek veled.
2010. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

egyetértek 2010-07-29 10:27 -essel. De már eleve ha azt nézed, hogy valaki miért gyúr egyáltalán??

Általában arra vezethető vissza, hogy emberileg nem stimmel vele valami, és ezzel próbálja kompenzálni, hogy valahogy kitűnjön a többi közül. Ha mégsem, és csak egyszerűen, csak igényes, és ad magára, akkor bizony ahogy 10:27-es írta, nagy eséllyel lesz személyiségtorzulása, beképzelt, egoista.

De mindig ott az a bizonyos 10%- amiről lehet álmodozni, de nem érdemes. ez pont olyan, mint nálunk lányoknál, a 90-es mell, a 180-as magasság, a buxa száj, álomnő... Persze hogy minden pasi erre bukik, de valljuk be, egy ilyen lányt sem láttam tartós kapcsolatban.

szóval ajánlom, azoknak a lányoknak, akik erre buknak, hogy mérlegeljék, mit is akarnak. egy őskövülettel, de legalább jó testű, akivel bármelyik csaj lefeküdhet, vagy pedig, egy intelligens, megfontolt, életre termett vidám figurával áll össze. Javaslom, hogy ne a tökéletest keressétek, mert olyan nincs. a gyerekkornak és az álommeséknek vége. :D Ennyi idősen már megtanulhatnátok tolerálni, és elfogadni. :)

24/l

2010. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!