Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem! Valaki segítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Miért minden pasi csak az egy éjszakásra megy??Mert ha most pl. belemegy egy lány abból már kapcsolat nem lesz az biztos!!Nem akarok ilyen egyéjszakásat!Szeretnék egy nyugodt kapcsolatot !Ma ez már ennyire nem lehetséges???
2010. júl. 27. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? jól nézel ki?
2010. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

lécci tölts fel magadról 1 képet

2010. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossz pasikkal ismerkedsz
2010. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

19 vagyok!Képet nem töltenék fel ha nem gond!!Nem tartom magam egy pláza

cicának de csúnyának sem!Hmm rossz pasik!Pedig nincsenek nagy elvárásaim!Nem az olyanokra hajtok akik el vannak maguktól ájulva és a felhők közt járnak!

2010. júl. 27. 22:16
 5/11 ameoland ***** válasza:

Észrevetted, hogy mennyi ember panaszkodik arra, hogy nincsenek normális nők/pasik?^^

Ez csak jelenti,hogy ha saját szemszögükből is,de vannak!

2010. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki feltétlenül az egy éjszakásra megy, de ha van egy ilyen alakom azt kihasználják szerintem.
2010. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ebben igazad van!Nem vagyok se hülye meg hisztis stb..de beismerem a rossz tulajdonságaimat is..makacs vagyok és eléggé mindennek a negativ oldalát nézem..sajnos...rossz szokásom még hogy általában mindenhonnan elkések.de valahogy nem találom a magamhoz valót!Ennyire nehéz lenne ezek szerint..komoly kapcsolatot akarok akivel megértjük egymást vicces és lehet vele hülyéskedni de komoly is azért ha kell..és még annyit hogy szeressen és becsüljön meg..de mondjuk mindenki ezt szeretné..
2010. júl. 27. 22:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én lekoppintom aki azt szeretné!Ma sajnos az van hogy mindenkinek(tisztelet a kivételnek)minél több nőt megkapjon..:S:S
2010. júl. 27. 22:23
 9/11 anonim válasza:

olyan mintha te is vízöntő lennél...


kérdésedre válaszolva nem minden pasi olyan, csak keresni kell. és az egyéjszakás kalandból is sülhet ki komoly kapcsolat (nekem kb 8 hónapig tartott). egyébbként meg ha nem hagynák magukat a nők akkor nem lennének ilyen pasik. csak sajnos elk*rvultak már kedves gyengébbik nem beli társaink.

2010. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
halak a horoszkópom..hát igen..persze hogy egyből az jut az eszükbe..nem akartam általánosítani..de valahogy akihez közelebb kerülök..azonnal akarna..de nem megyek bele..félek hogy mi lesz ha csak ennyi lesz...
2010. júl. 28. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!