Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elkápráztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkápráztatni egy lányt?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és elszeretném valami progival/kedveségel kápráztatni a barátnőmet. Mivel fiatal vagyok nincs pénzem csak minimális. Normális tanácsokat szeretnék kapni elöre is köszi.
2010. júl. 27. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyelmes vagy már azis nagyon jól tud esni, simogasd a kezét vagy írj neki szerelmes levelet vagy írd le mit érzel iránta ilyen levelet én kb havonta kapok egy-kettőt de nem lehet megunni és amikor végigolvasom azonnal áthivom a barátom és egész este smárolunk és egyszerűen nem birunk betelni egymással:) ennél szebb ajándékot nem is kivánhat egy lány sem:) hidd el nekem:D


Egy 17 éves Szerelmes lány

2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot. Manapság nem divat, de kedves-romantikus gesztus.
2010. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept. Ha nem adod saját magad, akkor még bajba is kerülhetsz./ Mármint ha mást mutatsz, mint amilyen vagy./

Egyszerűen csak szeresd!!!! A többi majd jön magától.

2010. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"elkápráztatni"? légy vámpír, állj ki a napra és akkor káprázó leszel. :'D

normális válasz: én örülnék virágnak, szerelmes levélnek, vagy egy romantikus séta (esetleg fagyizás) a naplementében. :D :)

2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eleg kulonleges gusztud: fagyizas a naplementenel, kulon ok, de eggyutt, hat elo pelda, nem mindenkinek ugyanaz a kaprazatos. nekem egy romantikus seta mindent meger;) lahassen jol dumalni, vagy moziba menni, az sem rossz.Egy kozos program mit nem en tervezek, meglepetes legyen;) a lanyok imajak a meglepiket;) persze attol fugg h milyen:P
2010. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
naplementét csak házból mert sok a szúnyog:D esetleg reggeli az ágyba?:D
2010. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy naplementés séta nem kerül semmibe, meg egy jó beszélgetés, nosztalgiázás, merengés a múlton. Próbáljatok olyan... fontos kis semmiségekről beszélni amik jólesnek az ember lelkének :D Pl nemtom mióta vagytok együtt, de elmesélheted mit éreztél amikor először megláttad...aztán ha lehet kísérd haza :)


17/F

2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát én zenész vagyok (zongorista) és írtam az akkori bnőmnek egy számot :)

hát úgy meghatódott h elkezdett könnyezni... :)

pedig.. nem sikerült vmi jól :D de saját volt és tényleg neki, ez már elég volt :)

ha egy kicsi kreatív vagy, van egy kis művészi vénád és jó v vmiből akkor csinálhatsz neki hasonlót :) (egy zeneszám, egy vers, egy festmény h mást ne mondjak)

sztem ez elég elkápráztató lenne ;)

majd írd meg h sikerült ;)


szintén 16/F

2010. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!