Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dohányosok! Miért kezd el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányosok! Miért kezd el egy fiú dohányozni, ha meglátja azt a lányt, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:33
 1/10 kendrazoltan ***** válasza:

hogy amolyan ACTIVITY-s módon sejtesse, hogy jó lenne nála egy "cigire"...

Komolyra fordítva a szót, szerintem semmi összefüggés nincs a kettő között, hacsak nem az, hogy igen fiatalokról beszélünk, akik még azt gondolják, hogy a másik hasonló korú felnéz rá, hogy mekkora fickó azzal a cigivel...

2011. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mitmivan? ***** válasza:
Mert ostoba. Gondolom azt hiszi, hogy ha ő is dohányzik akkor majd felfigyel rá a csaj. Utálnám magam, ha valaki miattam szokna rá a cigire és ezzel szerintem minden normális ember így van.
2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert ideges, le kell kötnie magát...pótcselekvés...olyan mint amikor egy lány a haját böngyörgeti
2011. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért gyújt rá az ember, ha közlekedési dugóba keveredik? Vagy, ha kiderül, hogy egy olyan tanárnál kell vizsgáznia, aki utálja? Vagy egyéb olyan helyzet áll fenn az életében, ami miatt nyugtatnia kell önmagát?
2011. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember ideges akkor általában rá kell gyújtani.Nem kell feltétlenül idegeskedni,elég ha izgalomba jön vagy zavarban van.Ha valaki meglátja azt a lányt aki tetszik neki az tipikusan olyan szituáció ami arra irritál,hogy az ember rágyújtson.Egyfelől mert felizgatja a helyzet,másfelől meg úgy érzi hogy a cigaretta oldja a feszültséget így könnyebben oda tud menni a lányhoz,bátrabban megszólítja mert a cigarettától lazábbnak érzi magát.
2011. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért izgatja fel?Talán erős érzelmei vannak?
2011. nov. 5. 13:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem csak simán tetszem neki,hanem több ez annál ???
2011. nov. 5. 13:09
 8/10 kendrazoltan ***** válasza:
Nem feltétlenül több, szimplán jobban tudja így rejtegetni azokat a jeleket, amik lelepleznék, hogy zavarban van...
2011. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem világos,hogy miért lehet zavarba jönni ilyen helyzetben ?
2011. nov. 5. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
ha látok egy csajt aki tetszik simán rágyújtanék előtte, meg csak amúgy is, de nem teszem mert tudom, hogy egyből rá is szoknék 18f
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!