Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy lányt elkáprá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lányt elkápráztatni?

Figyelt kérdés
Hogyan?Hogyan?Hogyan?
2009. szept. 21. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
férfias határozottsággal, karakánsággal, legalábbis engem:) 20L
2009. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ez jó volt! írjatok még!
2009. szept. 22. 00:03
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Apró, kedves meglepetésekkel (nem kell ám, hogy pénzbe kerüljenek), figyelmességgel, őszinte bókokkal, kedvességgel, védelmezni akarással.
2009. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj arra,amit mond,idd a szavait,érdekeljen a mondandója,a személyisége!Dicsérd sokat,és légy vele kedves!Persze,nem ilyenekre gondolok,hogy ,,jó a segged"... :-D Hanem éreztesd vele,hogy különleges.Azt általában szeretjük.Legalábbis én...
2009. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
bevallom, nem csak az érdekel, h ti mit szerettek, hanem az is, hogy mivel lehetne egy lányt elcsábítani. hogy ne csak azt mondja magában a lány, h "most jól érzem magam", hanem azt, h "most jól érzem magam ezzel a sráccal". remélem, érthető vagyok. mert amit az utolsó válaszoló írt, az nekem tetszik, de azt vettem észre, h ha ilyen vagyok, akkor a lány nagyon kedves fiúnak tart, de inkább egy barátnak, mint egy olyan férfinek, akit meg akar kapni.
2009. szept. 22. 00:28
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Humor, hiszen ha megnevetteted az már fél siker sőt a feszültségét is oldod, aztán még a határozottság is fontos, egy lány sem rajong a határozatlan pasikért és messziről kiszúrják az ilyeneket.
2009. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
fú, köszi! egyre jobb! még!
2009. szept. 22. 01:12
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Beszélj az álmaidról pozitívan, energikusan.

Flörtölj vele, ne légy félénk, de próbáld meg érezni, hol a határ, figyeld a reakcióit, és persze az akcióit :), a jelzéseit.

Legyen szabad, jókedvet sugározó, lendületes a mozgásod is, engedd el magad.

Nézz mindig a szemébe.

Nem kell mindig beszélnetek, néha a csend is jó. Mosolyogj kicsit csibészen és nézz mélyen a szemébe ilyenkor.


Persze ez mind függ a személyiségedtől.


Add magad, ne félj semmitől, lazulj el. :)

2009. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

vakuzz a szemébe :D káprázni fog neki még 10 perc után is!


ez elég bolond érdés, mert minden lány mást szeret és mindenkit más fog meg...pl nálam alapból nem lenne esélyed, ha nem beszélsz tisztán,érthetően(még a beszédhiba is baj)...vagy pl ha ilyen átlagos vagy, hogy: szia! van pasid? Mi a hobbid? Milyen zenét szeretsz? ...ócska kérdések....engem az intelligenciával kell lehengerelni!

de van kismilló fajta-féle lány...

2009. szept. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Egy hatalmas bankszámlával. Esetleg egy Audi.
2009. szept. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!