Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen nehéz barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehéz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Egy olyan srácnak milyen nehéz barátnőt szerezni, aki átlagos kinézetű és ápolt?
2010. júl. 27. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

milyen nehéz? qurwa nehéz:D


<>--------------------|---<>


szal qurwa nehéz,ahogy már mondtam :D

2010. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és aért,mert álalában a fiúknak kell kezdeményezniük,és ez általában nehéz dolog..
2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Van kocsim, sz*rt sem számít a csajoknál, néha ha bömböl a zene utánam néz pár csaj és mosolyognak ,ennyi.

Arra várok választ, hogy szerintetek milyen nehéz csajozni, úgy hogy én átlagos külsővel rendelkezem.

Olyat nem várok, hogy béna vagyok meg kioktatást.

2010. júl. 27. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs az ismerősök között olyan aki szóba jöhet, akkor valóban nehéz, nekem sincs, mert nem ismerek sok lányt.(és nem is töröm magam)
2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egy lány ismerősöm sincs, mindig fiú sulikba jártam, fiús szakokra:S Kivéve általános iskola, de akkor még nem igazán érdekeltek a lányok, csak 7. 8.tól aztán elektronikai szakközép, most meg villamos mérnöki:S
2010. júl. 27. 19:39
 16/16 anonim ***** válasza:
ha ugy nézel ki mint tabáni istván akkor nehéz
2010. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!