Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen nehéz barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehéz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Egy olyan srácnak milyen nehéz barátnőt szerezni, aki átlagos kinézetű és ápolt?
2010. júl. 27. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
aki itt kérdezi meg, annak eléggé
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[]---------|-----------------[]

könnyü nagyon nehéz

2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Funktasztikus ***** válasza:

sok minden nem egyszerü de ha egyszerü lenne abba mi lenne kihivás söt ha minden egyszerü lenne az életben mi értelme élni:)? ez olyan dolog amiért ha kel harcolni kell ....én is most harcolok hogy legyen..;) meg am is a csajok tudnod kéne a kihivást szeretik egy kapcsolatban meg aki normális azt nem 1 hét után kapod meg....ha meg neked egy ribi kell akk a diszkóban 1 óra alatt leszz bnöd:D


14F


rem segitettem

2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
látszik hogy még sose volt csajod
2010. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:O:O

a csajok szeretik a kihívást???

úristen

azt hiszem hamarosan mi lányok megyünk rózsával az első randira... XD

2010. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bakker, tudtok segíteni vagy sem?

Vagy ti talán mindenben jók vagytok?Nektek minden dolog simán megy az életben?

2010. júl. 27. 18:17
 7/16 Funktasztikus ***** válasza:

baszzus ebbe mit kel segiteni-.-?tán mi keressünk neked? nos tessék figyelem ez a kedves kérdezö barátnöt keress vállalkozik e rá valaki mee szegénykém olyan szerencsétlen hoyg nem tud magának találni..;)a jelentkezöket privibe várom....


kommentelönek: joh akkor a normális lányok még azt szeretik:D

2010. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Funktasztikus ***** válasza:
jah és képzeld nem nem megy semmi simán gond gond hátán..lány ügyileg is ugy ahogy vagyok......de akor se kérdezem meg hogy mennyire nehéz barátnöd szerezni...utána ha kapod a választ te vered a nyálad.....
2010. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát olyan nehéz hogy nekem még sose sikerült becsajoznom.

Sok mindent meg tudtam már csinálni. Letettem a jogsit, leérettségiztem, de csajom még nem volt.

Most már sejtheted hogy milyen nehéz:S

Én is átlagos kinézetűnek tartom magam és ápolt is vagyok de úgy látszik ez kevés.


Már rájöttem hogy kellene valami baráti társaság ahol vannak csajok, sűrűbben kéne járni buliba és nem ártana ha jobb humorom lenne.

Előny ha van lóvéd, jó kocsid és márkás, divatos ruháid vannak.

2010. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Funktasztikus ***** válasza:
nekem se volt csajom deh humor az van legalább:P
2010. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!