Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, de még nem volt barátnőm. Nem érzem magam csúnyának de szépnek sem. Nagyon félek a lányoktól, egyszerűen képtelen vagyok leszólítani őket. Csókolózni sem csókolóztam még, ezért attól is félek, hogy ki fog nevetni a lány ha megpróbálom őt megcsókolni. Voltak akik próbálkoztak, de azok vagy nem tetszettek, vagy nem mertem őket megcsókolni, ezért nem foglalkoztam velük.
2011. júl. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi már :) itt vagyok neked én : D
2011. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kő kola?
2011. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogod a bunkód, lecsapod és hazahúzod a barlangba ...
2011. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heló szépfiú(?) gyere majd én leszek a bnőd! (feltéve ha helyes vagy)


15/L

2011. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg neten ismerkedni ott még a félénkek is találnak maguknak valakit.. :)

ez az egész ki fog nevetni ha meg akarod csókolni dologról meg annyit.. hogy csak olyat próbálj megcsókolni akin érzed hogy szeret.. akkor nem fog kinevetni

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi az értelmes választ, de jöhetnek még!
2011. júl. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!