Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz barátnőt szerezni a mai világban?

Figyelt kérdés

Alig van olyan lány aki nem foglalt, de ha egyedülálló is akkor is tetszik neki valaki vagy szerelmes és csak azzal a személlyel akarna valamit.

Túl nagyok az elvárások, nem lehet megfelelni egyszerűen, pedig a nők sem olyan hű de szuper hibátlan lények, tehát nem értem mire fel várnak el olyan nagy dolgokat, ja hogy válogathatnak mert egy csajra megy 10 pasi egy pasira meg 0 csaj, én ezt látom ennek magyarázatára.

Olyan még nem volt soha, hogy ha udvaroltam egy lánynak akkor örült volna neki, hogy ez igen, ilyen pasira vártam mindig, pedig én sok mindent tettem már, hiába.

Mi van itt?Micsoda dolog ez, hogy az ember barátnőt akar de nem lehet?


2011. ápr. 9. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem te túlzottan, és negatívan általánosítasz. Abból, amit leírtál, úgy érzem, kicsit gúnyosan állsz már hozzá az egész párkereséshez, és a nőkhöz is. Ezen kellene legelőször változtatni, mert elriaszthatod vele azt is, akinek esetleg különben tetszenél.


Nem te vagy egyedül, akinek nehéz társat találnia, és nem csak egy férfinak lehet nehéz.


Lehet, hogy nem jó körökben keresel, vagy nem a megfelelő embereket szemeled ki.

2011. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ma mindenkinek nehéz aki komolyan gondolja, és nem csak dugnivaló húsnak nézi a lányokat. Legalábbis én azt tapasztaltam, hogy a korosztályom (20) nem szerelmen alapuló, komoly kapcsolatban gondolkodik hanem futókalandokban, flörtölésekben, "kiélés"-ben.

20/F

2011. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21 vagyok.

Persze, hogy gúnyosan fogom fel, ez az eddigi tapasztalataimból ered, órákat tudnék mesélni erről:)

2011. ápr. 9. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok, 2 éve nincs senkim. És lány vagyok. Nem rajongtak körül. Nem is tudom, miről beszélsz.

Nem vagyunk hibátlanok, és nem is várjuk el, hogy hibátlan legyen a másik.

Nem akarok mást látni a problémád mögé, mint ami, de úgy egyébként milyen lányokról van szó? Én nem tarrtom jellemzőnek, hogy egy átlag lányt 10 pasi körülrajong. A barátnőim közül kettő az egyetemen nagyon p.csásra vette a figurát, nah igen, rájuk tapadnak, de rájuk se annyian :D És most nem sorolom, hogy kinek milyen pasija van, de elhiheted, hogy nem nagyon az elvárásai az ismerőseimnek, pedig kenterbe tudnák vágni külsőleg a legtöbb műlibát. Ez van :) Mindig lesznek panaszkodók, magányosak. Hát, most nekünk nem kedvez az élet, Kérdező :D

2011. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20:43

Az meg hogy lehet?Nem udvarolt 2 évig neked senki?

Én olyan lányokat szemeltem ki eddig akik átlagosak külsőre, most aki tetszik ő kifejezetten szép lány, sokan körbe is rajongják, nagy a konkurencia:D 20-30 ember rajtam kívül, nem plázacica kategória, és nem is a szépsége miatt tetszett meg, hanem mert bőbeszédű és szeret hülyülni:D

Mindig volt valaki más akit helyettem választottak, valahogy soha nem jön össze, 2év nem sok idő, képzeld nekem még soha nem volt kapcsolatom, 21 éve!Nem 2 éve!

2011. ápr. 9. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
szarügy:D.....nekem se volt még sose bnőm 19 éves vagyok de szerencsére egy éjszakás kalandjaim már voltak és az az igazság h én megtaláltam a megfelelő szemléletmódot amivel megoldottam az úgymond nőhiányt. Mivel én leszarom a nőket, nem keresem őket, nincs szükségem párkapcsolatra inkább helyette sportolok meg a haverokkal vagyok és azt kell h mondjam amióta nem görcsölök a nőkön, nem érdekelnek különösebben azóta egyre többen adnak elég világos célzásokat, egyre többnek tetszem....szerintem azért mert elérhetetlen vagyok nekik és szeretik a kihívást,versengést vagy nem tudom
2011. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:43-as vagyok.

Nem udvarolt senki sem.

A problémádra pedig javaslom azt, amit utolsó írt - nem szabad, hogy ez foglalkoztasson.

Magaddal kell törődnöd, elvégre nem abba fogunk beleszeretni, hogy mennyire szeretnél egy párkapcsolatot, hanem abba, hogy milyen értékeid vannak, mit tettél, milyen az életed - ki vagy.

Utolsó válaszoló is példázza, hogy ha az elégedettséget és a teljes (felépített) életet sugallod, akkor a többi ember is közel akar kerülni hozzád, azt közvetíted, hogy jó dolog a részesének lenni. Nem pedig azért akarnak majd veled lenni, mert elérhetetlennek éreznek - igen, vannak ilyen defektes személyiségek, de normál esetben a pozitív, magabiztos kisugárzás az, ami bevonzza az embereket. Nem a közöny meg a női versenyszellem xD Ezt vagy rosszul értlemezitek, és azt hiszitek, a közöny a nyerő, vagy tényleg idióta, infantilis, agymosott, és értelmileg, no meg érzelmileg gyökér nőkkel vagytok körülvéve.

2011. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túl sok a kocka lúzer , a világ igazságtalan fogadjuk el
2011. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!