Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megkérdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkérdezni, hogy ne hasson szemrehányásnak?

Figyelt kérdés

Miért nem jelentkeztél napok óta

"Azt hittem elfelejtettél" sem tetszik. Ötletek?

Elég jól haladt az ismerkedésünk, de ez a kva helyzet közbe szólt...


2020. márc. 30. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, világos! Abban én is biztos voltam, hogy másra fordítja az energiáit, mivel nekem nem ír!

DE akkor azt magyarázd meg mi történik egyik pillanatról a másikra.. alig várom, hogy találkozzunk, ahogy minden második mondatában leírta.. szóval ha nem hazudott(ami a férfiaknál ritka) akkor meg volt neki az érdeklődés.

Nem beszélném itt ki ennyire,de ha már megtiszteltél azzal,hogy ilyen hosszasan kifejted a véleményed..

Benne van hogy másra fordítja az energiáját,de amikor együtt voltunk akkor igen csak oda volt értem.Valljuk be pár száz km-ről, úgyhogy karantén van és kb semmi nem történik,szar az ember kedve, kilátásai.. és tisztázva sem volt, hogy mi is van köztünk, ez még nagyon az eleje. Szóval ugyanoda jutok vissza én is ebbe ennyi volt...sajnos.

2020. márc. 31. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!