Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ezt egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, ő tudja. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, randizgattunk. Azt mondja tetszem neki, jól el tud velem beszélgetni. De nem tudja az okát, de nem akar velem járni, pedig hiányzom neki. Bulikban mindig egymásra találunk, de utána nemet mond. Amikor szimplán sétálunk az utcán akkor megfogja a kezemet, meg ilyesmi.
2010. júl. 25. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert "élni akar" tehát nem akar egy ideig olyan kapcsolatot létesíteni,ami később jó támaszpont lehet.(ezt úgy értem,hogy hosszútávú). csók vagy ilyesmi megtörtént már?
2010. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. És utána is azt mondta, hogy nagyon jó volt. Meg, hogy hiányzom neki, meg ilyeneket. pff
2010. júl. 25. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

:(

Játszik veled,kell neki egy biztos pont,Te vagy tartalék pasija,aki ott van ha magányos,de egyébként meg szükségtelen!:S Sajnálom!Legyél elérhetetlen számára,az kicsit érdekesebbé teszi benne a dolgokat,lehet úgy már kellenél neki!:/

2010. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A lány fél hogy ha nem jön össze a dolog veled akkor megbántod. Ezért nem akar kapcsolatot. A nők félnek ettől. Nem nagyon bírják a visszautasítást és nem akarják ők sem megbántani a partnerüket. Ez nagy fájdalmat okoz nekik amit néha ki is mutatnak de a legtöbször elfojtják magukban.
2010. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ha nem beszélnék vagy találkoznánk sok ideig, akkor rájönne mit is akar. Csak hát hiányzik, hogy beszéljek vele. Meg egy a baráti körünk, szóval mindenfele jön.
2010. júl. 25. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
hmm ismerős helyzet:) én is ígyvoltam.. Lány vagyok am. sztem a csaj még nemakarja magát lekötni.. szeretné magát szabadnak érezni.. vagy a belsőd nagyon tetszik neki, a külső kevésbé. Mióta szereted a lányt?
2010. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Körülbelül három hónapja. De amúgy ő "keresett" meg még a történet elején. Amúgy igen mondta, hogy még ki akar próbálni ezt-azt, de azóta meg már mondta, hogy rájött, hogy szeretne vkit.
2010. júl. 25. 17:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont már nagyon sok ideje tetszik, azután szerettem bele, miután elkezdtünk flörtölgetni..
2010. júl. 25. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen átérzem a helyzeted..:/
2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!