Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és nem értem egyszerűen miért nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátok vagyunk és én szerelmes vagyok belé, amit ő is tud. Egyébként teljesen megbízik bennem, nagyon sokat beszélgetünk. Amúgy meg külsőre is bejövök neki. Én is tetszem neki, és ha a járásról lenne szó, mindig mondja, hogy nem tudja miért, de nem akar járni, pedig van amikor ő is gondolkodik rajta. Akár el is fogadhatnám, hogy jó nem akar járni velem(csak ugye nehéz mert nagyon szeretem).

Azonban immár kétszer történt meg hogy randizott egy sráccal és utólag azt mondta, hogy nagyon rosszul érezte magát. Tegnap átment hozzá egy srác, és utána nagyon rosszul érezte magát (persze ezeket nekem nem mondja el, csak egyik haverom közvetíti). Este még sírt a randi után előttem webcamon, persze nem mondta miért, de én tudtam. A haverom mondta, hogy azt is mondta neki, hogy velem ezerszer jobban érzi magát, mikor kettesben vagyunk,meg tök fontos vagyok neki. Szóval akkor nem értem én ezt:S


2011. jan. 21. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A nők hülyék, főleg a tinik.

Nem tudják mit akarnak.

2011. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a nők nem hülyék tinikorban sem.

csak komplikáltak vagyunk és tudni kell bánni velünk.:D


szerintem ezzel a sírós dologgal azt akarta hogy vigasztald meg vagy hívd el valahova és ott kérdezd meg mi baja, tudsz-e segíteni... egy kicsit szerette volna ha törődsz vele mert akkor nem jött össze a randija, vagy lehet hogy a srác megbántotta stb. és mivel fontos vagy neki hozzád fordult. csak a lányok nem mondják ki nyíltan a dolgokat. inkább utalak rá.

2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jaj és lehet hogy rajtad kívül más(ok) is tetsz(ene)k neki, zavart és nem tudja mit akar, kit szeret igazán és kia z akihez csak fizikailag vonzódik.

korotok? az is fontos!

2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ui.:2,3 is én voltam
2011. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk. És mindig hozzám fordul ha vmi baja van és én törődöm is vele. Már randiztunk is, de utána mondta, hogy nem szeretne járni. Aztán még egy hónap múlva megint randiztunk(szal kb ő hívott el engem), de megint semmi. Nem értem én ezt, és nekem ez elég nagy szenvedés sajnos
2011. jan. 21. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy szimplán csak arra vágyik hogy foglalkozzanak vele. az is lehet hogy nem tudja mit akar, ahogyan azt felljebb is írtam.

de a leírásodból azt vettem le hogy amúgy meg szeret téged nem?

éreztesd vele hogy nélkülözhetetlen vagy neki és meglátod akkor menni fog...

2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen azt mondja, nagyon szeret engem, de járni mégsem akar. Pedig testileg is akar. Am az egyetlen lehetőség, hogy elérjem, hogy hiányozzak neki? Csak az a baj, hogy egy osztályba járunk..:S
2011. jan. 21. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem ez az egyetlen lehetőség. Megkérdezhetet tőle nyugodtan hogy miért nem akar járni veled. Ha szeret is, meg kíván is...

de próbálj meg sok közös programot szervezni, ahol sokat tudtok nevetni, pl. vidámpark, medencés buli ilyesmik. akkor a bozitív élményt és a boldogságérzést is hozzád kapcsolja. ráadásul ha mondjuk együtt töltötök egy szép napot(síszüneten, tavasziban esetleg) mondjuk a gellért hegyen vagy más szép helyen akkor este sötétedéskorkivilágítva nézni a várost hihetetlen romantikus.

és a lányok este más hangulatban vannak. nekem ez a gyengém... ha este egy szép helyen kérdeznek meg, háromszor annyi az esély hogy igent mondok...

2011. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Különben már megkérdeztem tőle így nyíltan korábban, és azt mondta, hogy sokat gondolkozik ezen, de ő sem tudja miért is nem akar járni. Csak úgy érzi, hogy nem működne...:S, de nem ad magyarázatot.
2011. jan. 22. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!