Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy/hol csináljátok ezeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol csináljátok ezeket? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Megnyitom a szerelem és szex témakört és olyanokat olvasok, hogy valaki így meg úgy kielégítette orálisan a barátját, meg akkorákat szexeltek, hogy levertek mindent stb 14 évesek is írnak, egy csomó olyat olvasok, hogy a csaj ír a srácnak hogy bejön neki vagy szexre invitálja, naponta dőlnek ezek a kérdések. Én 17 évesen (fiú) egyszerűen elképzelhetetlennek tartom hogy egy unalmas keddi napon ilyenek történjenek, valahogy bele se fér a világomba, hogy ezt elképzeljem hogy csak így odajön egy csaj és akkor beszélgetünk párat és zsip-zsup lesz valami. És a környezetemben sem látom igazán ezt, nem ha még az osztályomról van szó, ott végképp nem. Nekem ez teljesen kimarad és már lassan 18 leszek, a pocim is kezd nagyobb lenni (nem sörhas) eddig még aránylag rendben volt mindenem külsőleg, magas is vagyok majdnem 190 cm DE MINEK, mikor semmi nem történt/történik velem? Rám mért nem ír senki? Kezdek öregedni, már őszhajszálaim is vannak(komolyan :D) Ott lent is minden rendben, hetente többször kanos vagyok. "nagy arc, jóképű, helyes" ezt már mind megkaptam (a bunkót is..) de akkor miért nem történik mégsem semmi? Menjek el prostihoz? Egyszerűen nem hiszem el.
2011. ápr. 11. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szívj el egy jointot, verd ki, és menj aludni. Amúgy egyetértek. 17L =)
2011. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem vagy elég bunkó, rámenős vagy nyomolulós. Ha ezek meglennének tuti nem lenne unalmas a kedd estéd. Kérdés, hogy tényleg ezt szeretnéd-e vagy egy normális(abb) lánnyal szeretnél lenni.


L/19

2011. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Én 17 évesen (fiú) egyszerűen elképzelhetetlennek tartom hogy egy unalmas keddi napon"


Itt a lényeg, h te sem hiszel benne.

Lehet volt már csaj, aki adott jeleket, csak te le se sz*artad, mert úgy voltál vele, h úgyse menne a dolog.

2011. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Én még mindig azt mondom, hogy szívj el egy jointot, verd ki, és menj aludni. 17L =)
2011. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én meg el nem hiszem hogy te is egy olyan gyík f*szfej akarsz lenni (vagy már az vagy) mint a legtöbb szar kortársad. inkább legyél normális, értelmes, és keress egy rendes nőt.
2011. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Épp attól lenne nem normális, h rendes nőt keresne, olyan nem létezik.
2011. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ilyen szóhasználattal, hogy "a pocim" nem csodálkozok


a joint, hoki, alvás vonallal értek egyet ezek után

2011. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ÁJ DÓNT ÁNDÖÖÖÖRSZTEEEND!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Gladiat0R* ***** válasza:

Ugy van, menj keress egy rendes not, azaz probald meg..

Brrr...ennel nagyob hulyeseget se hallottam meg.

Nem a rendes bovel van bajom, de mi a fenek kell komoly kapcsolat 17-18 evesen??


18 leszek 2 honap mulva, egy baratnom volt ami komolyabb volt (9 honap) es ennyi. Azt is megbantam mar..


A sex az persze mas tema, vagyok eleg kreten, bunko es ilyenek, hogy lassan mar 2 kezemen nem tudom szamolni hanyszor sikerult.


Egy jo buli, egy kellemes ejszaka mindennel tobbet er.



Most persze en is k.csog f.sz leszek, mert megirtam az igazat, de ez van...

2011. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

00:12


Igen, gratulálok, megtaláltad azt az egy szót a szövegben ami kitűnik, esetleg írhattam volna hasnak is, de mégsem tettem, ezért nem fogom újra kiírni. A szóhasználat pedig folytonos ilyen szavak használatát jelentené, viszont itt csak egy ilyen szó van, tehát nem beszélhetünk szóhasználatról. Nem akartam túl bonyolultan írni, mert akkor az lett volna a baj, de lényegtelen...


Az egyet nem értő kommenteknek: nem értem, hogy miért baj az, ha kiéljük a bennünk lakozó szexuális ingereket egy olyannak akivel kölcsönösen kívánjuk egymást. Nem olyan sok idő ez az életkor, hogy csak úgy hagyjuk, hogy ne történjen semmi. Az intelligenciát pedig inkább hagyjuk, egy másik témában rám sem ismernétek, másrészről az is akadályoz egy csomó szituációban amikor történhetne, vagy tehetnék valamit...

2011. ápr. 12. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!