Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy/hol csináljátok ezeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol csináljátok ezeket? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Megnyitom a szerelem és szex témakört és olyanokat olvasok, hogy valaki így meg úgy kielégítette orálisan a barátját, meg akkorákat szexeltek, hogy levertek mindent stb 14 évesek is írnak, egy csomó olyat olvasok, hogy a csaj ír a srácnak hogy bejön neki vagy szexre invitálja, naponta dőlnek ezek a kérdések. Én 17 évesen (fiú) egyszerűen elképzelhetetlennek tartom hogy egy unalmas keddi napon ilyenek történjenek, valahogy bele se fér a világomba, hogy ezt elképzeljem hogy csak így odajön egy csaj és akkor beszélgetünk párat és zsip-zsup lesz valami. És a környezetemben sem látom igazán ezt, nem ha még az osztályomról van szó, ott végképp nem. Nekem ez teljesen kimarad és már lassan 18 leszek, a pocim is kezd nagyobb lenni (nem sörhas) eddig még aránylag rendben volt mindenem külsőleg, magas is vagyok majdnem 190 cm DE MINEK, mikor semmi nem történt/történik velem? Rám mért nem ír senki? Kezdek öregedni, már őszhajszálaim is vannak(komolyan :D) Ott lent is minden rendben, hetente többször kanos vagyok. "nagy arc, jóképű, helyes" ezt már mind megkaptam (a bunkót is..) de akkor miért nem történik mégsem semmi? Menjek el prostihoz? Egyszerűen nem hiszem el.
2011. ápr. 11. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

talán elkéne menni ismerkedni,sportolni olyan d legfőképp olyan helyekre,ahol lehet csajozni,barátkozni.Ha már van egy jó haveriköröd,akkor könnyebb nőzni is szerintem.

De nem vagy lekésve semmiről.Majd ha 25évesen is itt tartasz,akkro aggódhatsz:)

Amúgy meg általában a férfiaknak kell mindig mindent kezdeményezni,szóval nem fog egy szép lány sem csak úgy rádírni,hogy"szia figyu őrülten kívánlak,tégy magadévá,vagy hé nagyon szeretnék a barátnőd lenni kérlek járjunk!"...tenni kell ezekért,s akár hónapokig is teperni egy lány után...Nem feladni!

2011. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj prostihoz, nem gondolom, hogy egy prostival kellene elvesztened a szüzességedet. :)

Hogyha türelmesen vársz(mert más választás nem igazán van), akkor egyszer el fog jönni az a lány, akivel kölcsönösen vonzódtok majd egymáshoz, és persze szeretitek majd egymást.

Addig pedig maradj a masztinál. ):

Egyébként én is nagyon várom már azt a fiút, akivel kapcsolatot tudnék létesíteni, de valahogy még várat magára, sajnos.

Légy türelemmel, ahogy én is teszem. :)

14/L

2011. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Először is az ilyen 13-14 éves lányok akik írnak a fiúnak, nem túl érettek, ezt annak ellenére mondom, hogy én is 14 éves vagyok. De ilyen valójábn csak a "kissebbek" körében van. Szerintem 17 évesen már ellehet jutni olyan szintre, hogy ne azt várd, hogy majd jön egy gyönörűszép lány, egyből felszed, neked meg a kisujjadat sem kell mozdítanod. A fiúk dolga, hogy felszedjék azt a lányt aki bejön nekik, a lányok pedig próbálják kifejezni, hogy bejön nekik a fiú, pl flörttel, vagy mosollyal, de a fiú feladata, hogy ezután lépjen..Szóval ne azt várd, hogy majd vki ír..az igazi,normális csajok inkább várnak, úgyhogy neked kell lépned.

14/L

2011. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Rendben a mosolygás már egy csomószor megvolt, és utána mit kellene csinálni?
2011. ápr. 13. 17:20
 15/19 anonim ***** válasza:
mit!?.. Hát beszélgetni, minél jobban megismerni a kiszemelt lányt.. randira hívni, és ha bejössz neki simán megy minden.
2011. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezt még mindig nem tudom elképzelni, mármint eltudom, csak nem úgy, hogy én is benne vagyok egy ilyen jelenetben...
2011. ápr. 13. 18:57
 17/19 anonim ***** válasza:

14:28

Miért olyan nehéz ezt elképzelni? Nem nagy dolog, beszélgetni te is tudsz. Aztán meg jön minden magától.

2011. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem jön semmi sem magától. Eltudom képzelni ezt az egészet de mikor ott vagyok akkor az nem olyan, vagy olyan más..
2011. ápr. 14. 16:13
 19/19 anonim ***** válasza:

14:28

Fura!! Egyépként szerintem eleinte mindenkinek "olyan fura"...Mert amikor elképzeled nem teljesen ugyanolyan lesz, mint amilyennek képzelted..Tényleg fura kicsit..De utána megszokod ezt a "fura" érzést.. És később jobb lesz, csak meg kell próbálni:)

2011. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!