Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívjam? Vagy kár erőltetnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam? Vagy kár erőltetnem? Csak magam égetem?

Figyelt kérdés

találkoztam egy csajjal akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. a multkor megbeszéltünk egy randit. előttenap rákérdeztem hogy akkor biztos e a dolog. válaszra se méltatott. a randi napján felhivtam és felháborodott hogy mit hisztizek..

nem hisztizés ha megkérdem 1 sms-ben hogy biztos e a találkozásunk szerintem.

egésznap szar kedven volt emiatt. nemtudtam hol hibázhattam.

este összefutottunk és elmondtam neki hogy jólesett volna ha válaszra méltat legalább. mondtam neki h nembaj ha nemakar találkozni velem vagy nemért rá csak szóljon hogy ne várjak egész nap hogy mikor árulja már el hogy találkozunk v nem.

szerinte ez fölösleges hiszti.

felhívjam? vagy felesleges? mit tegyek? hogyan?

már minden önbizalmam odavan.

attól tartok hogy csak játszani akar velem és jókat röhög a haverjaival rajtam...


2010. júl. 24. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad.
2010. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd. Majd ő mondja ha akar valamit
2010. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg is írtad a kérdésedre a választ!

HAgyd a francba az ilyen felvágós hülye p@ákat!

Méghogy hiszti?? mikor valamit megbeszélünk!

abszolút megbízhatatlan és ráadásul nem is akar tőled semmit szerintem!27/l

2010. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd. :S

Ha bejönnél neki,akkor találkozott volna veled..

Hagyd!

találsz jobbat. ;)

16/L

2010. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

aha. sejtettem hogy csak magamból csinálok hülyét.

de az benne a vicc hogy végülis ő hivott el. mert én épp megakartam kérdezni de nemvágtam a szavába..

akkor minek hívott el? minek hívogatott telefonon?

ezt ennyire élvezik a csajok?


nemtudom mit kelett volna másképp csinálnom hogy ne járjak MEGINT sz*rul..

2010. júl. 24. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Szerintem igen, élvezi.. :S

Ezt egyidőben én is csináltam, mert..igazából nem tom mért, de szerintem csalódhatott alány és így akar 'visszavágni' a fiúknak. :/

de ha tényleg tetszenél neki, akkor ilyetnm csinálna, ezt te is beláthatod, te se tennéd azzal aki bejön, nem?!

2010. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd, az ilyen lányok csak játszanak az érzésekkel, mint valami játékkal.

Találsz jobbat!

Fel a fejjel!


Sok sikert és sok szerencsét! :)

2010. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ilyen őszintétlen világban élünk!Ne is gondolj rá és arra sem h looser vagy,mert előbb-utóbb az leszel!

Nem gondolod komolyan,h akar tőled valamit? Csak hülyít,mert látja,h beléptél ebbe a vesztes szerepe!

Ha hív,csak annyit mondj,bocs most nem érek rá!Vagy ha sms-t ír,legyél távolságtartó! Nem érdemel az ilyen ember semmit!Az,h ő korábban csalódott,nehogymár téged szívasson...mert téged LEHET! Hagyda a francba! Kész!

2010. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd, mert ez a csaj egy idióta -.-"
2010. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!