Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom , mostmár szeretnék egyett de sehol nem találok olyat aki normális és helyes is lenne.

Esetleg valami ötlet hogy hol keressek ??

Előre is kösz az értelmes válaszokat!

15/L


2010. júl. 24. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenre lenne szükségem :P de nekem megtenné egy átlagos is, ha nagyon aranyos :) 15L
2010. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ott keress,ahol egyébként nem keresnél!És vedd is észre őket!
2010. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
itt vagyok én:DDD.Am vannak cheatek lehet neten is ismerkedni nem muszáj csak a városodban ha köcsögök vannak :D 15/f
2010. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
chat*-.-
2010. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pasit, 15 évesen? :D
2010. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mondjuk a külső ne számítson annyira
2010. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy kellene egy pasi... Ez nem divat. Legyél szerelmes és jöjj össze vele. Ne valami útszéli tököm tudja kivel járjál akivel csak azért jársz, hogy " Húde jó végre van pasim " ... -.-
2010. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aranyos vagyok mégis b@szhatom. Nyisd ki a szemed és majd lesz
2010. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem találsz egy normális pasit?

egyszerű a válasz.

mert normális pasi nincs!

:)

2010. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

LavaBursttel egyetértek, "pasit találni" nem hobbi, nem olyan mint egy új kiskutya.

Ha csak dugni akarsz (ami nem valószínű még a te korodban), akkor bármelyik cseten vagy diszkóban tapadni fognak rád. Ha csak járni akarsz valakivel mert unatkozol és smacizni akarsz (ez valószínűbb), akkor kipróbálhatod az osztálytársaid, vagy ismerősök ismerőseit.

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ismerkedsz sok sráccal, de csak azt engeded közelebb akibe tényleg beleszerettél. Azt meg nehéz kitalálni mikor szerelmes az ember és mikor szeret kevésbé egy másik embert...

2010. júl. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!