Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Beírod ide a keresőbe és több száz választ ki fog neked adni! Hát nem fantasztikus?
2008. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz válaszolni, ne írj ide légyszives ! Te tényleg ilyen sötét, beszűkűlt, degenerált idegbeteg vagy ?

Vagy csak tetteted ? Mennyi idióta van itt ??!!!!!!

2008. nov. 20. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
kérdezd meg tőle pl.
2008. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Én is írtam választ a kérdésedre. Normálisat. De ez az oldal valamiért nem rakta be. Szóval most még egyszer leírom, hátha lesznek kedvesek...

Mosolyog rád, amikor meglát, ha veled beszél egyfolytában pislog és mosolyog. Ha más beszél hozzá amikor meglát téged, akkor észreveszed, hogy nem is figyel az illetőre, csak bólogat és téged néz. Meglepődik, ha meglát téged és ilyenek. De a legegyszerűbb észrevenni, ha kedves dolgokat mond neked. Feltéve ha beszélgettél valaha vele.

2008. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szápen !
2008. nov. 21. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. onnann hogy néz,vagy szemezni próbál vagy legyeskedik körülötted,meg ilyenek.De ha még mindig bizonytalan vagy akkor próbáld meg felvenni a kapcsolatot az egyik haverjával és így meg tudnád érdeklődni hogy teccel e neki.
2008. dec. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!