Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vagytok előítéletesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok előítéletesek külsőségeket tekintve? Van hogy meg sem akartok ismerni valakit, mert külsőre cicababa, vagy cicafiú?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
cicafiúúúú??? az ne legyen.. :D
2010. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hja cicafiú az ki van zárva. Ez van előítéletes vagyok.


18/F

2010. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te melyikhez tartozol???
2010. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem mindenki, aki nem ismer azonnal elítél hogy biztos beképzelt cicababa vagyok. Pedig egyáltalán nem, bár én nem bánom hogy beskatulyáznak ebbe a szerepbe, mert így a képességeimet is alábecsülik, aztán néznek egy nagyot amikor megismernek. De ezzel nincs is bajom, csak amikor rossz visszhangot hallok magamról a külsőm miatt.
2010. júl. 23. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
én szivesen ismerkedem másokal, és általában rögtön az elején szoktam leszurni (elsö pár mondat) hogy akarok e vele barátkozni vagy nem
2010. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előítéletem van,persze. Mert oké,hogy nem a külső alapján ítél az ember,de ha már az nem szimpatikus,akkor nem akarom megismerni magát az embert sem. De ez nem a vonásokról meg a testalkatról, nem az örökölt jegyekről van szó,hanem a stílusról,öltözködésről,viselkedésről,ami sok esetben árulkodó...Mert nehezen fogom elhinni pl arról a srácról,hogy nekem való,akinek az tetszik(következtetés képpen úgy is hordja) hogy a segge alatt van a gatya vagy éppen ezüst színű a cipője és még sorolhatnám azokat a stílusjegyeket,amik egyből leírnak nálam valakit. Csajnál pl ha nem látja a tükörben,hogy a falatnyi topp alatt kilóg a hája, hogy az agyonszolizott bőrén fél kiló a smink és úgy riszálja magát az utcán,mint egy útszéli k.urva....Ezeket az ember ránézésre megállapítja és innentől kezdve nem akar megismerkedni. Persze a szempontok mindenkinél másak,de a lényeg ugyanaz..ha valami visszataszító és árulkodó számunkra,akkor nem adunk több esélyt és ez szerintem valahol érthető is,eltekintve attól,hogy rejtőzhet egy értékes ember a rikító rózsaszín,flitteres barbiruha alatt...mindenesetre ezt kétlem,mert akinek olyan a mentalitása,amit számomra elfogadható,az nem teszi magát nevetségessé/ellenszenvessé az öltözködésével.

Na szerintem ez az ok,aztán biztos mindeni másként látja ezt az egészet.

18/L

2010. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszodat kedves válaszoló!:) Igazad van egyébként, mert ha valaki ellenszenves a felé nem nyitunk, és nem vagyunk rá kíváncsiak. Persze ismerek olyanokat akik erre rácáfoltak, véletlenül egy társaságba kerültünk és kiderült hogy tök jófejek, meg aranyosak. Persze létezik az a kategória is aki külsőre aranyos, belsőre viszont egy valódi kígyó. De rengeteg kategória van még.:) Igazából sosem tudhatod milyen helyzetben ismered meg a másikat igazán. De én nem szűrök le következtetéseket, csak kíváncsi vagyok Ti hogyan vélekedtek erről.:) Mégegyszer köszi a válaszodat, és mások válaszára is kíváncsi lennék, persze csak ha van kedvetek leírni.:)
2010. júl. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!