Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak a külsőségeket?

Figyelt kérdés
Összejönnétek valakivel, aki külsőre egyáltalán nem, belsőre viszont annál inkább tetszik?? Őszinte válaszokat kérek:)
2011. jún. 19. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fontos a külső.
2011. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem a belső fontosabb, de azért olyannal nem jönnék össze, aki egyáltalán nem jön be. mert valahol fontos a külső is, és azért kell, hogy tetsszen.
2011. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én sosem nézem a külsőt, vagyis persze látom ha valaki jól néz ki meg minden, de eszembe sem jut soha hogy összejönnék vele. Sajnos az hogy jó nézni valakit, pont semmire nem elég. Viszont ha belsőre tetszik meg valaki, akkor ott általában a külső valamilyen szinten elhanyagolható, nem mondom hogy nagyon mert egy bányarém, kövér pattanásos, kancsal stb valakivel nem hiszem hogy összejönnék. De ha nem ilyen "selejtes" akkor aztán tényleg nem számít. 20n
2011. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

de fontos..sokáig én is azt mondogattam mindenkinek,h áhh dehogy fontos de aztán rájöttem h igenis számít mert az az első benyomás és csak utána következik a belső mert azt nehezebb megismerni..


21/L

2011. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is NAGYON fontos a külső...Az én esetemben nem egy csúnya fiúról van szó, csak egyszerűen külsőre nem mondanám, hogy az a típus aki nekem bejön. Ennek ellenére nagyon jól kijövünk, de nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak. A barátnőim közül többen is "leszólták", akadt olyan is aki azt mondta szerinte egy főnyeremény. Nem tudom mi legyen, össze vagyok zavarodva.
2011. jún. 19. 14:38
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Nekem egyáltalán nem fontos a külső, lányok közül viszont mindenkinek az számít jobban, annak is aki tagadja.
2011. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nekem csak annyira fontos, hogy ápolt legyen, és ne legyen hájas.

szerintem gyere össze vele, aztán később dobhatod, ha mégsem jön be.

2011. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

14:34es vok.

először nekem sem volt a kifejezett ideálom a volt pasim mert énnálam mindig kikötés volt h azért jóval magasabb legyen a férfi..erre találkoztam vele és ugyanakkora volt mint én és vhogy nem is mondtam rá h huh milyen jo 1 pasi csak olyan jó kategoriába soroltam...és totál belezugtam miután jobban megismertem..miota szakítottunk ő a mérce és hasonlo külsejű pasik lettek az ideálom.és a bnőim és mondták h nekik annyira nem jön be..aztán szakítottunk és mondták h tényleg jo pasi..szal csak féltékenységből mondták..

2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A külső ami megfog, a belső ami megtart.
2011. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ránézek fogjon meg. Különben szóba sem állok vele. Ez nem azt jelenti, hogy csak a macsók tetszenek, hanem legyen benne egy dolog, ami megfog. A szeme, a keze, az arca, a kisugárzása... Ha ez nincs meg, lehet akármilyen szép "belülről" nekem bizony nem kell!


20/L

2011. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!