Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak a külsőségeket?

Figyelt kérdés
Összejönnétek valakivel, aki külsőre egyáltalán nem, belsőre viszont annál inkább tetszik?? Őszinte válaszokat kérek:)
2011. jún. 19. 14:24
1 2
 11/17 beetlejuice ***** válasza:
Bizonyos szinten mindenképp számít! Volt egy olyan barátom aki külsőre nem igazán tetszett, de a személyisége megfogott, de sose tudtam elfogadni a külsejét, bárhogy próbálkoztam vele, nem ment. Most már csak olyat választok, aki tényleg bejön külsőre is.
2011. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tudnék olyannal összejönni, akitől külsőre undorodok. Pl. nagyon kellemetlen a szaga, gusztustalanul néz ki. Viszont már nem is egyszer jöttem össze olyannal, aki nem tetszett, viszont lelkileg nagyon megérintett.

32/N

2011. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne így összejönni valakivel, hiszen akkor nem vonzana szexuálian. Nem is értem ezeket a kérdéseket.
2011. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart...

Volt olyan, hogy a szép szőke herceg megszólalt, és kiábrándultam, de olyan is, hogy a kevésbé szép szőke hercegtől elolvadtam. De a külső akkor is fontos, hiszen egy olyan embert, aki nekünk semennyire nem tetszik, nem veszünk észre, így esélyünk sincs megismerni.

2011. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"A barátnőim közül többen is "leszólták", akadt olyan is aki azt mondta szerinte egy főnyeremény. Nem tudom mi legyen, össze vagyok zavarodva."


Most akkor mi a fontosabb, a te érzéseid, vagy a barátnők véleménye? Hány éves vagy te 12?

2011. jún. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem fontos a külső, de sokkal több lány tetszik nekem, mint az osztálytársaimnak...

f17

2011. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Isabella95 válasza:

fontos a külső is, de mivel nem érzem magam külsőleg egy főnyereménynek ezért nem érzem azt, hogy megengedhetem magamnak azt, hogy magasra tegyem a mércét :)

fő hogy magasabb legyen nálam és kicsit idősebb

16/L

2011. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!