Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki, ha belevágok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha belevágok?

Figyelt kérdés

Egy elvált 38 éves nö esetében , aki több éve elvált ugyan,de nem volt lehetösege elfogadhtóan berendezni alakását , mennyire biztos , hogy ha feljön egypasi hozzá , kiábrándul belöle ?

Nem akarok ide felhozni senkit , de úgy néz ki , elkerulhetetlen lesz . Egyfolytaban itt buknak meg a kapcsolataim , hogy mindenki fel akar tolatni

Pénzt nem akarnak áldozni , hogy szállóban találkozzunk például .

Most a jelenlegi pasi fel akar ugrani kávéra , mar többször utasitottam el .

Hozzá nem tudunk menni , sajnos, az apjával él egyutt aki otthon van folyton , stb .

Mennyire lesz kiábránditó a kopottas tapéta és a kemény , kihúzhatós ágyam?

Vegul az egesz egy hossza magyarázkodás lesz légyott helyett .

Nem tartom jó ötletnek ide felhivni egyáltalán , szerintem inkább szakitok.



2020. febr. 6. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? 38 éves vagy, gondolom a pasi sem 20. Miért zavar ennyi idősen, hogy esetleg összefutsz az apjával? Azt írod, hogy ez visszatérő probléma. Nem gyanús neked, hogy az egyik pasi sem tudott saját lakásán fogadni? Van egy olyan érzésem, hogy "apa" valójában feleség és két gyerek...


Tegyük fel, hogy ez nem így van, ebben az esetben nagy hülyeség szakítani miatta. Ha nem bírja elvisleni, majd szakít ő. Egyébként mivel szexelni akar, el fog siklani ilyen dolgok mellett.

Legyen rend és takaríts ki. Ezek az igényességedet tükrözik.

2020. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a pasi aki az apjával él még mindig együtt, nem fog belekötni a Te otthonodba.


Ha tisztaság van Nálad nem köthetnek bele csak abba,hogy nem fényűző módon van berendezve a lakásod. Akinek megadod ezt a lehetőséged gondolom már meséltél arról hogy élsz, elváltál,tudja hol dolgozol, tehát nagyon nem lepődhet meg ezen.

Aki emiatt lép le azt ne sajnáld.

De ara ügyelj (bocs'),hogy rend és tisztaság legyen.

2020. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azért szakítanék, ha túl korán akarnak feljönni hozzám, hogy jajjcsakkávé..nem az lesz...bár nem tudom, mióta ismered őket ilyenkor. Szóval max a komolytalanságon bukik meg.

De szerinted ő mennyivel menőbb apukával élve? Egyedül ő is így járna.

A többi pasi is miért nem vitt magához?

ennyi a gond? hogy kopottas? a tapéta?

2020. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen. Ennyi a gond
2020. febr. 6. 11:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje randiztok? nem is volt még randi, ugye? mennyi ideje fűz?
2020. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mehettem a pasikhoz de ök hozzam nem
2020. febr. 6. 11:12
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyutt dolgoztunk egy évet , most mar nem

Mióta nem vagyunk kollegak fuz . 1,5 hónapja

Hat évvel idösebb

2020. febr. 6. 11:15
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is kopottas volt a tapéta, megoldottam lefestettem hérával.tiszta lett és maris nem látszik a kopott tapéta.

Van lakásod, sinán felviheted a pasit attól, hogy nem palotaban élsz.

Rend es tisztasag legyen !

2020. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, legalább segít átrendezni a kecót. Meg a másik: tudja, hogy Mo.-n nem dubai fizetésből élnek az emberek, így szerintem elnézi, megérti.
2020. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, legközelebb közösen fogjátok lefesteni a falat...
2020. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!