Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha mindig pisilni szaladg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha mindig pisilni szaladgáltam mikor randiztunk?

Figyelt kérdés

Első randink volt nagyon izgultam, ideges voltam. 15percet bírtam ki és megint szaladnom kellett. Meg is kérdezte hogy mi van én meg mondtam hogy nem tudom..

23l


2019. nov. 29. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Igen, az.

24N

2019. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem az, ennek kifejezetten egyszerű oka van, és le is írtad. "Izgultál." Sőt ez valahol bók is számára. :D Egyszerűen mondd meg neki, hogy izgulsz (ez ugye egyfajta stresszhelyzet) és emiatt van a sok pisilés. Valakire így hatnak a hasonló szituációk sajnos. Ebben persze nincs semmi szégyellnivaló, ezt váltja ki belőled. Azt viszont nem tudom, hogy ezt lehet-e valahogy kezelni, de valószínűleg igen. (Csökkented az alapfeszültségedet valahogy, például.)
2019. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bepisálni cikibb lett volna.
2019. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem az, nekem egyik ismerős csajnak minden sztori vége az, hogy "aztán végre elmentem pisilni" :D Szerintem aranyos.
2019. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
kényszeres pisilőnek hihet.
2019. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Én csak nevettem vna :D
2019. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit, annyira nem vészes. Ha másodjára is elhívott, akkor nincs baj. :)
2019. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Első randik egyikén a Városligetben sétáltunk még este egyet, a bokorban pisiltem, mert nem bírtam már tovább. 2 gyerekünk van azóta.
2019. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!