Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ha átáztam első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha átáztam első randin? Eszrevehette szerintetek? Ha igen miért nem szólt?

Figyelt kérdés

Mikor már készültünk haza akkor éreztem hogy kéne mennem wcre csak lusta voltam elmenni és nem akartam hogy várjon rám. Mikor fel keltem a székről már biztos voltam benne hogy olyan vagyok hátul és igazam lett. Előtte mentem ki az ajtón szóval szerintem látta

Világos kék farmer volt rajtam


2019. dec. 5. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Esti kamu kérdést add meg nekünk minden nap! Köszönjük.
2019. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha látta, második randira ne nagyon számíts. Azért annak alapnak kellene lennie, hogy kicseréled az odalenti dolgaidat, de gondolom ezt anyukád is elmondta már kb. 13 éves korodban.
2019. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy látni egy világoskék farmerben.
2019. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Lusta voltál elmenni wc-re?? Én ilyenkor kb.alig várom, hogy eljussak wc-re, akkor is, ha tudom hogy még nem szükséges. Persze hogy látta, nem hinném, hogy a hátadat vagy a hajadat nézte miközben mentél.
2019. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Én is várom mindig de most valahogy nem mentem. Ittunk amúgy de nem sokat. Csak ha én ugye iszok nekem kevés is elég
2019. dec. 5. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Véres is voltál meg be is rúgtál az első randin. Ez elég ciki. Sztem azért nem szólt mert mit tudtál volna tenni? Tudom köszi?
2019. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam én részeg csak nekem nincs megszokva. Szédülök meg ilyenek
2019. dec. 5. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, nem is vette észre.

Előfordul az ilyen. Ne foglalkozz vele, nincs akkora jelentősége.

Miért nem szólt? Mert kínosnak érezhette szólni.

2019. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
64%

Ne foglalkozz vele. Ha eszre is vette, volt benne annyi jomodor, hogy nem szolt. Azert egy bizonyos kor felett nem hiszem, hogy ujdonsag neki, hogy ilyen megtortenhet. Nem gondolom, hogy befolyasolna a tovabbiakat, ha addigra elcsavartad a fejet, akkor ez nem fog valtoztatni rajta, ha nem nagyon, akkor sem ez lesz a meghatarozo, hanem az, hogy valami konkret dolog nem klappolt veled kapcsolatban. Nem a noiesseged bizonyiteka a vizvalaszto. Ha megis mellbevagja ez a tortenet, akkor kifogtal egy kisfiut, nem nagy veszteseg.


43F

2019. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne kattogj. Ez bárkivel előfordulhat, emberek vagyunk. Ha emiatt nem érdekled, akkor nem nagy kár érte.
2019. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!