Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ha átáztam első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha átáztam első randin? Eszrevehette szerintetek? Ha igen miért nem szólt?

Figyelt kérdés

Mikor már készültünk haza akkor éreztem hogy kéne mennem wcre csak lusta voltam elmenni és nem akartam hogy várjon rám. Mikor fel keltem a székről már biztos voltam benne hogy olyan vagyok hátul és igazam lett. Előtte mentem ki az ajtón szóval szerintem látta

Világos kék farmer volt rajtam


2019. dec. 5. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sem szóltam volna. Elég kínos lehet így is neki. Nem ezen múlik. Ha meg összejövünk majd elkacagjuk..


22f

2019. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Az a ciki, hogy olyan igénytelen vagy, hogy lustaságból nem mész ki a mosdóba. Mit csodálkozol akkor, ha ez megtörténik?
2019. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 exronin ***** válasza:
21%

Várj. Te most frankón azt akarod beadni, hogy lusta voltál elmenni a Wc- ig, ezért inkább bepisáltál az első randin?

Hülyegyerek.

2019. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!