Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha a kiszemelt lány nemet mond ha randira hívom?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom hogy mennyi esélyem van nála, elhatároztam, hogy beszélni fogok vele és megpróbálom elkérni a számát vagy randira fogom hívni. Retteg attól, hogy mi lesz ha nemet fog mondani. Gondolom nagyon gáz az akkor. Viszont mivel egy ideje csak ő jár az eszemben muszáj megpróbálnom.
2020. jan. 26. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2020. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ha azt mondja, hogy bocs de van barátom (egyébként szerintem nincs, de kb 95%-ig vagyok ebben biztos)
2020. jan. 26. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez komolyan "Felnőtt párkapcsolatok" téma?

Általában 20 év felett már rá szoktak jönni az emberek, hogy egy elutasítás az ég világon nem jelent semmit. Oké, nem kellemes, de nem is ciki. Kb. mintha valaki lottózna, de nem húzzák ki a számait. És itt is igaz a szlogen: aki nem játszik, az nem is nyer.

32F

2020. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amìg itt hezitálsz, addig más pasi cselekszik és lehet, hogy épp most viszi el előled. Szóval minél hamarabb próbálkozz be nála, nem ciki ha elküld. Ha nem próbálod meg, lehet egész életedben bánni fogod a tökölésedet!
2020. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondja, hogy van barátja, abban mi a ciki? Neked nem ciki, neki se ciki, ez egy egyszerű tény, ami megindokolja, hogy miért nem ismerkedik veled (sem).
2020. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan kezeled és nem értetlenkedsz, hisztizel meg csinálsz belőle ügyet úgy, hogy pl utána kerülgeted vagy épp ellenkezőleg, a nyakában lihegsz, akkor egyáltalán nem ciki.
2020. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
addig győzködd még el nem megy veled randira, ilyen egyszerű. Ves be mindent, eszelj ki cselt,
2020. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Gáz ha elmész állásinterjúra s közlik, hogy nem te vagy akit keresnek? Nem. Gáz, ha nem veszed meg a boltban a super fancy ruhát, mert nem tetszik? Nem az.

Elhiszem, hogy szar érzés, hogy tetszik meg izgulsz, de ő mégiscsak egy ember. Sok van még belőle

2020. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Abszolút egyet értek az utolsó válaszolóval. Viszont az én szemszögögömből nézve mintha ilyen lány még egy nem volna és nem is lesz. Na meg nem is értem, hogy miért mondaná nemet, màrmint nem tudom felfogni. Túl sokat pörgög ezen, katasztrofális érzés.
2020. jan. 26. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:

"Na meg nem is értem, hogy miért mondaná nemet, màrmint nem tudom felfogni."


Hogy hogy miért? Azért, mert nem tetszel neki. Attól még, hogy neked ő tetszik, könnyen megeshet, hogy ez az érzés nem kölcsönös.

2020. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!