Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha a kiszemelt lány nemet mond ha randira hívom?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom hogy mennyi esélyem van nála, elhatároztam, hogy beszélni fogok vele és megpróbálom elkérni a számát vagy randira fogom hívni. Retteg attól, hogy mi lesz ha nemet fog mondani. Gondolom nagyon gáz az akkor. Viszont mivel egy ideje csak ő jár az eszemben muszáj megpróbálnom.
2020. jan. 26. 14:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha az ember nagyon belehabarodik valakibe, akkor nem ilyen racionálisan gondolkodik, hanem ilyen "torzan"
2020. jan. 26. 18:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Ne húzd az időt, légy őszinte. De majd mesélj mit mondott.
2020. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rockarc ***** válasza:

Jesszus. En azert sajnalom szegeny lanyt. Valami kokorszaki hosszerelmes lovagkent lerohanod, mert neked "tetszik", pedig semmit nem tudsz rola, csak azt, hogy jofajta borbol van a lokharitoja. De mar szerelmes is vagy. Azt ugye tudod, hogy ennek semmi koze a szerelemhez? Le is fog pattintani. Pont ebbol az okbol kifolyolag. Es neki lesz kellemetlenebb, abban biztos lehetsz. Senki nem akar ilyen WTF??? helyzetbe kerulni.


A helyes sorrend az, hogy eloszor ismerd meg, es utana hivd randira, nem forditva. Persze ha mar maga az elso beszelgetes is eroltetett, akkor egybol zarni fog. De irhat itt az ember barmit, egyesek inkabb rohannak a fejjel a fallalnak a felrecsuszott szemellenzojukkel.


43F

2020. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki 10 éve nemet mond nekem. Persze közben volt más nő az életemben és nem tudja pontosan, hogy éppen mikor vagyok szabad...

De a lényeg, hogy egyáltalán nem ciki. Az lenne a ciki, ha nem merném kifejezni felé, hogy továbbra ugyanolyan vonzónak tartom, mint amikor először megláttam.

2020. jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sajnálom az ilyen embereket, akik ennyi energiát fektetnek abba, hogy azon agyaljanak mi a baj velük ha egy lány visszautasítja őket. El kell hidd hogy egy f*asza ember vagy és addig mondani magadnak, hogy leszarod mit gondol, amíg elhiszed. A magabiztosság meg szexi.
2020. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!