Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fèrfiak, ha alakulóban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, ha alakulóban van valami egy nővel minden nap keresitek online?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy majdnem minden nap talàlkoztok hivatalos ügyben ès màr beszèltetek arról, hogy kötetlenebb formában is talàlkoztok.
2020. febr. 1. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem keresném mindennap, nem szeretném, ha azt érezné, hogy nyomulok és sok vagyok.
2020. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Remèlem, itt is ez a helyzet :)


(màr règóta először ismerkedem ès jelenleg nincs sok önbizalmam, kezdtem kètsègbe esni, hogy pèntek dèl óta nem keres, szánalmas, tudom :) )

2020. febr. 1. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Minden nap logni rajta? Na nem!!! Gyorsan megutálna JOGOSAN!
2020. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha ti már az elején ezért nem keresitek mert megunna/megutálna stb akkor abból nem is lenne tartós kapcsolat.


Szerintem egy férfi ha akar valamit keres de nem feltétlenül írogat neked egész nap hanem esetleg addig míg lebeszélitek a személyes talit.

2020. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy reggel írok egy jó reggelt üzenetet vagy este egy jó éjt üzenetet, remélem jól telt a napod, stb. Aztán ha a hölgy vevő rá és elkezd beszélgetni, akkor nyilván belemegyek, de magamtól nem bombázom üzenetekkel.
2020. febr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alakulóban vagyunk, akkor igen. De ha ti hivatalos ügyben találkoztok és nem léptek még tovább, addig minek keressen? Majd ha lesz is randi, utána aggódj ezen.
2020. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta találkoztok így? Nem mindegy azért az sem. Nem beszéli kell róla, hanem csinálni. Ha tényleg komolyan gondolta.
2020. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!