Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérdeztem a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdeztem a pasit (akivel alakulóban van köztünk valami) hogy felszedett e valami nőt a múltkori buliban, akkor ezt most úgy vehette mintha engem nem érdekelne ő? Vagy sértésnek vehette?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi közöd van hozzá ? Már most indul a műsor pedig nem is jártok, feltehetőleg be se csajozott, nem tortent semmi.
2020. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én pasi vagyok, és úgy venném ezt, hogy már is kezdődik a számonkérés, pedig semmi közünk egymáshoz. Biztos nagyon szép és csinos vagy, de fejveszve menekülnék tőled, mert klasszikus hisztis pitsa lehetsz a hétköznepokban.
2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, és nem.

Inkább egy buta libának gondol, és sikítva menekül.

Most komolyan, ha alakul köztetek valami, mint írtad, akkor elmondaná, hogy felszedett egy nőt... Bolond lyukból fúj az a kérdés, amire minden esetben ugyanaz a válasz.

2020. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az van, amit #2 írt. Pedig nő vagyok. Volt már hasonló pasitól is felém, gyorsan kis is ábrándultam.
2020. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én eddig soha nem kérdeztem rá ilyenre nála,ezzel ellentétben ő már az elején nyagatott hogy a munkahelyemen biztos pasizok,meg sokan legyeskednek körülöttem,néha rákérdez van e pasim vagy van e valaki akivel lehetne valami,kivel mentem ide oda stb.

De mondjuk akkor lehet hogy ez a kérdés nem tetszett neki...

2020. jan. 3. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól fogalmaztál, Ő nem kérdez rá telibe, csak kíváncsiskodik, egy fickónál ez normális, hisz ezt nevezik kakaskodásnak... "Hééé, melóhelyen csapja valaki a szelet, melyik az, megyek leverem!" :)))
2020. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha balta arckifejezéssel, komolyan kérdezted akkor lehet hogy menekülőre fogja.
2020. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem személyesen kérdeztem,hanem üzenetben egy beszélgetés során.
2020. jan. 3. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem akar tőled komolyat, látszik. Szóval, nem mindegy?
2020. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem mindegy.
2020. jan. 3. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!