Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy a magyar nők nem elég tüzesek, nincs bennük életkedv?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Trágárság, alpáriság, műköröm, cigaretta, tetoválás.
2020. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Sajna igen. Úgy spontán domináns nő nagyon kevés van, ha párjuk van, akkor annak a stílusát egy idő után felveszik, de érződik, hogy tök erőltetett az egész.
2020. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A Görögbe fogadva című filmben kefi-nek hívják :D a film szerint a Görögökben sok van.

De hogy értelmes választ is adjak. Szerintem attól függ a "tűz" hogy a megfelelő emberek találkoztak-e. Mennyire vonzzák egymást mennyire tudnak hatást gyakorolni egymásra. Ha fel tudják egymást tüzelni akkor meg van a kellő tűz vadság meg ami kell. Ha nem akkor marad a lassú víz pártot mos állapot vagy rosszabb esetben a poshadt pocsolya.

2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hozni belőlük. Van, aki kihozza és van akire az ember ha ránéz, már olyan, mint a sivatag...
2020. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány nő után vontad le ezt a tanulságot, kérdező?
2020. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem, de bizonyos "nők" igen, habzó szájú veszett sárkányok tudnak lenni. Norbi kihozza belőlük :D
2020. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#14-esnek igaza van. Ki kell hozni a nőkböl.

Most őszintén,ha az elején is már egy lusta,tv előtt döglős,popcorn evős programot tud felmutatni annyi tűzzel mint egy idősotthonban ebéd utáni pihenőben,akkor hogy tüzeskedjenek a nők? Ebbe a fosba bele? 😁

Viszont ha izgalmas a férfi,akár otthon is a 4 fal között,akkor a nő sem lesz életunt,hűvös fadarab. Nem sok izgató,feltüzelő van abban,hogy a tv-be belemerülve se nem lát se nem hall,vagy szamítógépet nyomkodva,telefont baszkodva elvan a férfi,mi meg ruha nélkül is mászkálhatunk előtte vagy az ágyon elterülve masztizhatunk,mert ő egy másik dimenzióban van a játék miatt. ☺

Szóval szerintem ez IS 2 emberen múlik,mint általában a kapcsolat.

2020. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem szerint enyhén frigid voltam. Az utána következő pasim szerint nimfó. Nos, én ugyanaz voltam, mi volt a különbség? A másik partner. Ne érts félre, nem azt modnom, hogy bármi is a férfi hibája, hanem azt, hogy van akivel mást sem akarok csak szexelni meg őrültségeket csinálni, van akit meg szeretek, tisztelek, de mégsem tudok önmagam lenni vele, mellette.
2020. jan. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!