Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok ha egy Magyar férfit láttok egy néger nővel?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre az ilyen férfiak valamiért jobban érdeklik a nőket. Ma ültünk egy kávézóba ahová bejött egy fiatal pasi egy néger vagy félig feka nővel (aki elég jó nő volt) és a velem lévő két csaj is elkezdett róluk beszélni meg láttam hogy mások is nézik őket meg róluk beszélnek és súgtak búgtak össze vissza. Mi ebben a nagy szám? Ha egy normál nővel jön be lehet fele annyi nő figyelt volna fel rá de így máris isteni státuszba került mert egzotikus csaja van vagy mi?
2019. nov. 8. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit.
2019. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Egy Magyar férfi nem tekint egzotikumnként egy néger nőre. Lekinkább sehogy!
2019. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Senkit nem érdekelt a gyerek, a nőről beszéltek valamit. Lehet csak a hajáról, vagy a ruhájáról. Attól is függ milyen városban volt ez, mert vidéken eléggé betalált ez a migráncsos hülyítés, másrészt nem annyira látni hasonló párost és beindulnak a pletykagépezetek. Egyes helyeken lehet ráborította volna az asztalt néhány okos a gyűlölettől.
2019. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is a csajt beszélték ki, mert nem megszokott a külseje, a srácot pont leszarták. A magyart pedig tessék kisbetűvel írni, ahogy azt kell.
2019. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Az ember az ember, bármilyen bőrszíne van. Én ha láttam volna ezt inkább azt gondoltam volna hogy akik őket bámulta vagy kidumálta milyen idióta.
2019. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Mert Mo-on csak fényképen láttak az emberek négert a szocializmusban. Tupac, Obama király aztán köszi kb. ennyi elég. Úgyis megerőszakolnak minket, megmonták a zokosok.
2019. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol élsz te, hogy a fél kávézó ezzel foglalkozott?
2019. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Eddig az a benyomásom volt az ilyen férfiakról hogy ha fekete nővel randiznak akkor csak nem Fideszesek (ami pozitívum) de ezzel, hogy így elkezdted felsorolni hogy az ilyen nőkre státusz szimbólumként vagy egzotikumkent néznek, sikerült kitörölnöd ezt a pozitív érzést belőlem.
2019. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, legyenek boldogok. Semmi közöm ahhoz, hogy idegenek kivel vannak együtt.
2019. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Azt,hogy ő is rózsaszín belülről.
2019. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!