Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok ha egy Magyar férfit láttok egy néger nővel?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre az ilyen férfiak valamiért jobban érdeklik a nőket. Ma ültünk egy kávézóba ahová bejött egy fiatal pasi egy néger vagy félig feka nővel (aki elég jó nő volt) és a velem lévő két csaj is elkezdett róluk beszélni meg láttam hogy mások is nézik őket meg róluk beszélnek és súgtak búgtak össze vissza. Mi ebben a nagy szám? Ha egy normál nővel jön be lehet fele annyi nő figyelt volna fel rá de így máris isteni státuszba került mert egzotikus csaja van vagy mi?
2019. nov. 8. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Azt,hogy egy igénytelen fac a pali.
2019. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Röhögök, hogy milyen kevés lehet a csajnak, aki az extrés néger dákókhoz van szokva:D
2019. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
A négernél nincs jobb, csak sehol se találok magamnak egyet..de lesz!
2019. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
F voltam!
2019. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!