Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni néger férfiakkal?

Figyelt kérdés

Tipikusan ők jönnek be, mert erősnek tűnnek, és már volt jó tapasztalatom velük kapcsolatban. Legtöbbjük egyetemista, csak nem tudom hogy közelítsek feléjük, mert nem akarok tolakodónak tűnni, meg amúgy is lányként kezdeményezni nem akarok. Bulizni nem járok, úgyhogy azt ne írjátok. Nem szex kapcsolatra vágyok, hanem egy pici esélyre egy normális, hosszútávú kapcsolathoz.

Igazából nem tudom miért ők jönnek be, ők az imázsom, évek óta, senki sem tehet arról, hogy mi jön be neki. Punkt um.

Előre is köszönöm, az értelmes és értékes válaszokat! <3

19/l/N



2019. aug. 31. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nigériában.
2019. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Magyarországon esetleg?
2019. aug. 31. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Viszlát!

2019. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

A Blaha környékén egy csomó internet kávézóban, utcai kajáldában, és 2-3 szórakozóhelyen.



Amit tudni kell, hogy ezek a srácok nagyon nem a férfi fizet a randin vonalra vannak szocializálva, legyen lakásod is, mert ők 6-an laknak szoba konyhában, szóval nem az afrikai herceg fog az arany Mercivel körbevinni, de elég sokan vannak (van haver csaj aki már legalább a 3. ilyen srácot tartja ki, de neki a jelek szerint megéri).



És persze amerikai cégek képviseletein is akadnak fekete srácok, ők hasonló kulturális háttérrel rendelkeznek, mint mi, cserébe sokan a párjukkal vannak itt, akik pedig szinglik, azokért kuzdhetsz a többi multis, anyanyelvi szinten angolul beszélő, és szintén a feketéket kedvelő csajjal.



És végül egyetemeken is akadnak itt tanulók, szinten nem veti fel őket a pénz, Ed kevesen is

2019. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az imázsod, hanem a zsánered. Szerintem ez hasznos válasz, hogy ne használd ezentúl rosszul és nevessenek ki...
2019. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe gyere itt sok van!
2019. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

A legszebb az egeszben az, hogy a legtobbnek mar van felesege otthon, vszinu gyerek is, Europaba csak az "utlevelert" jonnek.

Osszejonnek valami csajjal, babat csinalnak neki, aztan utlevel, aztan jon az igazi csalad.

Tudom, mert ezt latom korulottem mindenhol.

Amugy meg gyere ki Londonba, vannak olyan varosreszek, ahol te leszel az egyeduli feher.

2019. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Röszkén, ott vehetsz a határvadászoktól.
2019. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Keleti pályaudvar környékén. Engem többször megszólítottak, pedig baromira nem a zsánereim, tetejébe a vőlegényemmel voltam, de ez sem zavarta őket.
2019. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Blaha, Wesselényi utca vonzáskörzete. Fesztiválokon, utcán ékszereket árulnak...

Tele van a város velük.

2019. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!