Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Roma nők vonzódnak magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma nők vonzódnak magyar férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Milyen gyakori az ilyen párkapcsolat?

2020. jan. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy miért? A japán lányok is imádják az európaiakat. Nem is értem a kérdést. Engem kifejezetten csípnek a roma lányok.
2020. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Eddig kétszer volt hogy roma nő akart ismerkedni velem, de meglepett mert azt hittem ők csak roma férfiakat kedvelik.

2020. jan. 10. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekik nagy előrelépés egy normális magyar férfi aki tisztességesen dolgozik és nem veri agyba főbe. (Pont ma hallottam erről hencegni a tesókat az utcán)
2020. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpatikus volt nekik az intellektusod, kedves kérdező.
2020. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen,vonzódnak,de csak azért mert a cigányokhoz képest papucsok. A cigány férfiak mellett kuss a nevük és minden szir-carért verést kapnak. A lopásból meg segélyekből lévő pénzt meg csak a pasi kezéből nézhetik.


Bezzeg egy magyar pasit úgy manipulálnak ahogy akarnak, fenyegethetik a családdal stb. Na meg persze egy magyarnak van pénze, és azt nem csak cigire meg drogra költi, könnyebb lehúzni.


A japánok meg nem "imádják" az európaikat, csak szimplán rájuk vannak utalva ha nem bébirépával akarnak dugni.


Vagyis nem európai "imádatról " van szó közelről sem, mindössze a cigányok kihasználják a magyarokat a pénzükért, a japánok meg a nagyobb farkukért.

2020. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést pff

Magyar férjem van! :)

2020. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!