Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki, de nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, de nem sikerül randira hívnom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

(előre is bocs a hosszú magyarázat miatt, de ahhoz, hogy valaki segíteni tudjon, nagyjából le kellett írnom mindent)



Van egy lány, tetszek és szimpatikus vagyok neki de nem hajlandó randizni velem.


Mindig jön valami kifogással, ráér, de csak akkor ha..... és az utolsó perc utolsó másodpercéig húzza, hogy IGEN, de majd holnap megbeszéljük mikor. És amikor igent mondhatna mondja le.


Ilyenkor mondja mindig, hogy majd máskor elmegyünk, de most tényleg nem ér rá, nem érti miért problémázok, már megbeszéltük, hogy jövőhéten, most nem lesz jó. De amikor eljön az az ideális máskor és szólnék, hogy na akkor mehetünk, megint húzza a dolgot amennyire csak lehet, de közben igent mond, higyjek neki, mittudomén, tényleg szeretne, kedvel, lenne kedve, el is hiteti velem, hogy nagyon szeretné, csak akkor.... épp.... mégsem ér rá......


Mondom: tetszek neki, biztos, hogy akar tőlem valamit, de vagy miattam, vagy maga miatt fél a randitól.... lehet, hogy túl nagy hangsúlyt ad erre? Ha eljönne össze is jönnénk? Ha lemondok róla nem lesz belőle semmi. Ha pedig tovább erőltetem már megszokásból mond majd nemet. Nagyon szar helyzet és nem tudom mit rontottam el.


Találkoztunk már összefutás szinten, ugyanúgy ment egy kicsit az elején a húzás vonás, hogy nem tudja mikor, meg hogy, de végülis bezsúfoltuk valahogy, ott volt a megbeszélt időpontban és még fel is hívott amikor 5 percet késtem a forgalom miatt, hogy hol vagyok, ő itt van. Szóval volt már, hogy eljött. De ez amire hívnám nem összefutás lenne, hanem konkrét randi ezt ő is érzi és talán ezért húzza ameddig lehet, nem feltétlenül nem akarja, csak lehet, hogy fél.


tegyük hozzá, hogy sokszor tényleg nagyon fontos dolga volt, vagy tényleg nem tehette meg,hogy eljöjjön.


2010. júl. 21. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:16nak


velem egy lány ezt kétszer 1 évig eljátszotta... egy év szivatás után közöltem vele, hogy hagyjon békén, majd újra megkeresett és újra elkezdett szivatni...

2010. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
engem nem szivat a lány, csak nem tudja mit akar. valamikor berajzolta térképen, hogy hol lakik amikor arról esett szó, hogy átmegyek hozzá este bringával.
2010. júl. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!