Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki, de nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, de nem sikerül randira hívnom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

(előre is bocs a hosszú magyarázat miatt, de ahhoz, hogy valaki segíteni tudjon, nagyjából le kellett írnom mindent)



Van egy lány, tetszek és szimpatikus vagyok neki de nem hajlandó randizni velem.


Mindig jön valami kifogással, ráér, de csak akkor ha..... és az utolsó perc utolsó másodpercéig húzza, hogy IGEN, de majd holnap megbeszéljük mikor. És amikor igent mondhatna mondja le.


Ilyenkor mondja mindig, hogy majd máskor elmegyünk, de most tényleg nem ér rá, nem érti miért problémázok, már megbeszéltük, hogy jövőhéten, most nem lesz jó. De amikor eljön az az ideális máskor és szólnék, hogy na akkor mehetünk, megint húzza a dolgot amennyire csak lehet, de közben igent mond, higyjek neki, mittudomén, tényleg szeretne, kedvel, lenne kedve, el is hiteti velem, hogy nagyon szeretné, csak akkor.... épp.... mégsem ér rá......


Mondom: tetszek neki, biztos, hogy akar tőlem valamit, de vagy miattam, vagy maga miatt fél a randitól.... lehet, hogy túl nagy hangsúlyt ad erre? Ha eljönne össze is jönnénk? Ha lemondok róla nem lesz belőle semmi. Ha pedig tovább erőltetem már megszokásból mond majd nemet. Nagyon szar helyzet és nem tudom mit rontottam el.


Találkoztunk már összefutás szinten, ugyanúgy ment egy kicsit az elején a húzás vonás, hogy nem tudja mikor, meg hogy, de végülis bezsúfoltuk valahogy, ott volt a megbeszélt időpontban és még fel is hívott amikor 5 percet késtem a forgalom miatt, hogy hol vagyok, ő itt van. Szóval volt már, hogy eljött. De ez amire hívnám nem összefutás lenne, hanem konkrét randi ezt ő is érzi és talán ezért húzza ameddig lehet, nem feltétlenül nem akarja, csak lehet, hogy fél.


tegyük hozzá, hogy sokszor tényleg nagyon fontos dolga volt, vagy tényleg nem tehette meg,hogy eljöjjön.


2010. júl. 21. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

biztos tetszel neki?

vagy csak bemesélted magadnak?


így is úgy is, hagyd a francba

2010. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néha olyan dolgaik vannak a lányoknak, amin a fiúk el sem gondolkodnak! Pl.: egy hatalmas pattanás, vagy hepesz, vagy csak megjött neki (sokszr együtt jár a 2)
2010. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha régóta ez megy már, kezdd el kis ideig csak barátként kezelni, aztán ha tényleg tetszel neki, valamit biztos tenni fog.


Randira meg egy jó darabig ne hívd most.

2010. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem mondd meg neki hogy utóljára hívod randira.

ha tetszel neki akkor ugyis elmegy.

velem hónapokig játszott így egy csaj.

aztán amikor mondtam hogy utoljára hívom akkor csak lett ideje rámérni.

2010. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én:

*kérlek ne csináld ezt, megőrülök ettől

*én bízok benne, hogy szeretnél eljönni, és lenne kedved, de kicsit bennem van, h mi van ha nem akarsz,

ő:

*mondtam hogy nemhiszem hogy mehetek és pont te mondtad vagy én, már nem tudom ,hogy akkor jövőhéten^o)

*ma tényleg nem tudok elmenni mert nem akarom, hogy megint probléma legyen itthon.

2010. júl. 21. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
figy, nekem ugyan ez volt a szitu egy lánnyal, a suliban mindig ő jött oda hozzám, amikor utoljára találkoztunk olyanokat mondott, hogy szeretne velem találkozni nyáron is, meghogy ne szakadjon meg a kapcsolat köztünk. Nah kb 1 hete írtam neki egy emailt, hogy találkozzunk, amit ő elolvasott, de nem válaszolt. tegnap írtam neki, hogy miért nem válaszolt, nah az sms-re se jött válasz, szal szerintem átvert lazán. veled is ez lesz, szal jobb ha kiszállsz belőle időben...
2010. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy szerelmes lettem belé. amúgy ez az egész elég volna arra, hogy elfelejtsem. de így nem fog menni.
2010. júl. 21. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem ebből az jön le, hogy a szülei nem engedik, vagy tőlük nem mer elkéredzkedni.

Ha olyan a kapcsolat, én felmennék hozzájuk haverként (elkérni egy CD-t vagy egy könyvet), összebarátkoznék a szüleivel, és akkor már könnyebben el merne jönni.

A másik lehetőség, hogy tényleg csak játszik veled, ebben az esetben pedig tovább kell lépni.

Van még egy alternatíva: féltékennyé teszed egy másik lánnyal... viszont ez a harmadik féllel szemben szemétség, úgyhogy ezt nem ajánlom...

2010. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
figyelj. szerelmes vagy, az egy dolog. hormonok hülyesége az egész, lehet szabályozni, csak akarni kell... felejtsd el őt, az a legjobb neked...
2010. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

velem az egyik csaj ugyan ezt játszotta el kb fél éven keresztül mindig oda jött örökké cuki volt velem sőt már tali is meg volt beszélve meg mondta hol lakik majd menjek át... átmentem nem volt otthon másnap bejelentette: Sorry.


Énis megszerettem mert ritka az olyan csaj aki tényleg oda lép a pasihoz és kezdeményez. Én pont az ilyet szeretem ő pont ilyen volt sokat gondoltam rá még mai napig pedig már rég nem dolgozik ott ahol én...... De így utólag jobb is nem csinált belőlem még nagyobb hülyét!!

2010. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!