Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy csajt, ha van már egy, de a másodikat is meg akarom tartani?

Figyelt kérdés

Itt nem az lenne a baj, hogy a mostani nem jó, hanem az, hogy akit meg akarok tetszeni, abba első látásra beleszerettem, és hát mondjuk meglehet az is, hogy a mostani csajom jobb annál akit meg szeretnék szerezni.

15 éves mind a2 csaj, és én is annyi. Eléggé Don Huan vagyo, de nem tudom, megszólítani. Egyszerűen ezt úgy fogtam fel, hogy túl sok forog kockán.


Egyszer Volt egy buliban és tánvolt pár fiú vele. Megkérdezték, hogy kit szeret a legjobban. Azt felelte, hogy mindenkit, közbe rám nézett, konkrétan rám. Azért zavart össze, mert nem is vele táncoltam, csak visszafordultam a kérdést hallván.


Van még egy bibi. A csajra ráhajtott 2 korombeli csávó. Az egyik nem idevalósi, az hazamegy 1-2 napon belül. A másik pedig az Osztálytársam/ Volt Osztálytársam. Na őt meg hogy szakajsztjam le róla?


A sokadik bökkenő meg hogy a szomszéd faluban lakik :D


2010. júl. 20. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És most 2 csajjal vagy egyszerre?
2010. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azért vetettem fel újra a kérdést, mert sikerült megcsinálnom, hosszadalmas dolog volt, de sikerült, és most boldog vagyok, nagyon boldog.


Sokan mondták is hogy kivirultam stb, stb.

2010. szept. 5. 01:02
 13/13 anonim válasza:

"Én be fogom próbálni. Ha nem sikerül, akkor ilyen az élet. Először mondjuk még megdugom a csajt, és aztán dobom, véül is olyannak indult"


Gratulálok,baxdmeg te egy igazi tapló vagy !

2012. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!