Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy csajt, ha van már egy, de a másodikat is meg akarom tartani?

Figyelt kérdés

Itt nem az lenne a baj, hogy a mostani nem jó, hanem az, hogy akit meg akarok tetszeni, abba első látásra beleszerettem, és hát mondjuk meglehet az is, hogy a mostani csajom jobb annál akit meg szeretnék szerezni.

15 éves mind a2 csaj, és én is annyi. Eléggé Don Huan vagyo, de nem tudom, megszólítani. Egyszerűen ezt úgy fogtam fel, hogy túl sok forog kockán.


Egyszer Volt egy buliban és tánvolt pár fiú vele. Megkérdezték, hogy kit szeret a legjobban. Azt felelte, hogy mindenkit, közbe rám nézett, konkrétan rám. Azért zavart össze, mert nem is vele táncoltam, csak visszafordultam a kérdést hallván.


Van még egy bibi. A csajra ráhajtott 2 korombeli csávó. Az egyik nem idevalósi, az hazamegy 1-2 napon belül. A másik pedig az Osztálytársam/ Volt Osztálytársam. Na őt meg hogy szakajsztjam le róla?


A sokadik bökkenő meg hogy a szomszéd faluban lakik :D


2010. júl. 20. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

15 évesen agy Don Huan lehetsz. :D Idióta vagy max.minek 2 csaj?főleg ha ennyire nehéz másikat megszerezni?

18/L

2010. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jegeld be a farkad még vagy 5-6 évig...

Akkorra rájössz hogy kell ezt kivitelezni (sajnos)...

22/L

2010. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, dobom a csajt aki most van, és ráhajtok a másikra...
2010. júl. 20. 15:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged fel kéne akasztani.

Gondolj bele egy kicsit a másik fél helyzetébe is, hogy neked hogy esne ha ezt tenné a párod, aztán annak megfelelően cselekedj.

2010. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fent írtam, hogy a mostnai csajom csak ,,VAN".


Akit pedig meg akarok szerezni, abba első látásra belexerettem.

2010. júl. 20. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva te fogod feltenni a következő kérdést: Elhagytam a barátnőmet egy másikért, akiről kiderült, hogy más fiúkkal is flörtöl, segítség!"

Vagy valami hasonlót.

Így a kérdésed alapján (nem a korod miatt), azt mondom, menj inkább focizni, akkor kevesebb lány sérül meg :(

2010. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
háthallod mi eléggé hasonlítunk. van sokcsaj aki járni akar velem egy párat felszedtem, van egy csajbarátom otársak voltunk és neki mindent elmondtam és megbeszéltük ezeket aztán egyre furábbvolt mert o.kiránduláson is fent aludtam náluk már rámmászott meg msnen mondta is hogy már az elején is csak a bnőm tartotta vissza. aztán voltam nyaralni hazajöttem és azóta nagyonsokat beszéltünk msnen meg camoztunk hajnalokig láttam rajta h nagyonbír aztán megigértem neki h megnézem vele az egyik filmet modnta h jólenne elmenni előtte fagyizni is. na akkor esett le hogy eléggé bírhat aztán elmentem vele de azóta úgyérzem nemolyan a beszélgetésünk mint előtte. és bekavart most a dolgaimba rendesen. szóval azt a csajt válaszd amelyiket birod is. :)
2010. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Veled tényleg egy cipőben járunk. Én be fogom próbálni. Ha nem sikerül, akkor ilyen az élet. Először mondjuk még megdugom a csajt, és aztán dobom, véül is olyannak indult... egy buszmegállóban.


Na szóval ráhajtok bármi lesz, ha máskivel van akkor is megpróbálom, ha akármi van akkor is.


Ezért a kedvenc söröm a Beck's: Egyszer élsz, kezedben a kulcs.

2010. júl. 20. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nemirtam csak nemvolt mostanában sokidőm az előző vagyok aki veled egycipőben van. namizu? csináltál valamit? :D
2010. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, megvan és akik fent írtak azok pedig nem tudták milyen vagyok.
2010. aug. 21. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!