Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt ti is észervettétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Ezt ti is észervettétek?

Figyelt kérdés
a csajokhoz nem jo tul közel kerülni mert utána meg csak barátnak tekint és ha járnánk és szakitunk akkor barátságnak is vége lenne...észrevettem nem jo tul közel kerülni egymáshoz..velem pont tegnap esett ez meg tul közel kerültem hozzá és akkor inkább már bsrát mint pasi ugyebár és nem akarná tönkre tenni ezzel.....veletek volt ilyet hoyg közel kerültetek egy lányhoz és inkább azt mondta hogy barátként jobban szeretlek?
2010. júl. 20. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nos, én lány vagyok...de sztem az a baj, h sokszor nem látjuk a fától az erdőt. Vagyis túlságosan el vagyunk foglalva azzal h azt az EGY pasit megszerezzük. Nem számít h ránk se néz, egyszerűen ő kell, és észre sem vesszük h mekkora tapló, bezzeg a "fiúbarátunk" meg odáig van értünk. Sajnos fiúk ebben igazatok van. Én is későn kapcsoltam :S:'(
2010. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ez van!!!

:(

2010. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem ezt nem vettem még észre. de most hogy mondod...
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom egy srác...belém szeretett és ellöktem magamtól mert nem akartam elveszíteni(mert ha összejövök vele és szakítunk?nem bírom ki nélküle).16éve a legjobb barátom.Mikor összejött egy lánnyal nem rég rettentő féltékeny lettem és vissza akartam kapni-most már nem csak hogy a legjobb barátom hanem a vőlegényem is:)Szóval srácok fel a fejjel minden jóra fordulhat
2010. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
gratulálok:D
2010. júl. 23. 13:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!