Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt ti is észervettétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Ezt ti is észervettétek?

Figyelt kérdés
a csajokhoz nem jo tul közel kerülni mert utána meg csak barátnak tekint és ha járnánk és szakitunk akkor barátságnak is vége lenne...észrevettem nem jo tul közel kerülni egymáshoz..velem pont tegnap esett ez meg tul közel kerültem hozzá és akkor inkább már bsrát mint pasi ugyebár és nem akarná tönkre tenni ezzel.....veletek volt ilyet hoyg közel kerültetek egy lányhoz és inkább azt mondta hogy barátként jobban szeretlek?
2010. júl. 20. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem mindig ez van....

:S

Valamit nagyon szarul csinálok.

Mindig "barát" leszek csak az este végére, és olyan csajos titkokat tudok meg amikre egyrészt nem vagyok kíváncsi, másrészt nem érdekel.

Merthogy én vagyok a jóbarát, akivel mindent megdumálhatnak...hát kösz....

Nem "jóbarát" akarok lenni, hanem a pasid basszus!


Ha ezt elmondom, az arcomba röhögnek, és azt hiszik viccelek.


De van jó oldala is a "jóbarát" szerepkörnek. Ki lehet használni az adódó alkalmat, ha a csaj éppen rajtad sírja ki a szakítását, vagy "összenemjövését" valakivel...

(elcsattanhat simán egy csók, sőt nemegyszer "odáig" is eljutottunk)

A barátság persze mindig megmarad, és kettőnk titka szokott maradni ami az este történt.

2010. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Volt! És eléggé megviselt! De én voltam a hülye,h nem vettem észre! ha túl sokat beszél és sokmindent kérdez ,úgy,mint "pasitól",az tutti,h csak a barátod akar lenni! Tanít az élet...
2010. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mikor már majdnem közel kerültél, smárold le!:D
2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Énis ebben szenvedek!!!

A nők miért az szeretik ha vki megalázza őket,?

Nekem is elsirta a vállamon a kiszemelt csaj hogy most szakitott a barátjával én azt hittem hogy bejövök neki emiatt!

Aztán mondta hogy olyan jó hogy lehet egy fiu barátja akivel megbeszélhet mindent...

Nah paffff.

2010. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez olyan sz.ar áhh látom a csajokkal csak bunkózni lehet> <
2010. júl. 20. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

Háth kb csak bunkózzásal.

Volt egy lány találkozgattunk beigérte nekem a smárolást is msn-en minden de mikor oda került a sor két baráti puszinál többet nem kaptam!

Aztán össze jött egy gyerekkel akinek csak a szüzessége kellett,meg lépten nyomon lealázta a buszon a spanjai előtt meg mindehol.

Már szakitottak de a csávó egyet füttyent és a caj ugrik dugni!!!

Ezt nemértem

2010. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
magam is a legtöbbször így járok... de hát előbb-utóbb sikerülni fog ;)
2010. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

A legtutibb csajszerzési mód:

Légy férfi,hozd ki magadból az ősembert!

Ő mit csinált ha megtetszett neki egy nő becserkézte egy fahusángal jol a tetejébe vágott azt be a málnásba...

Teis ha bejön egy csaj oda ugrassz hirtelen lecsapsz neki egy állast,haza viszed és másnap reggel megnézed hogy elmenekül vagy ottmarad!

2010. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
XD ha jo vó't biztos ott maradXD
2010. júl. 21. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudtátok hha egy lánynak a legjobb barátja fiú az általában homár szokott lenni?
2010. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!