Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem le magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 20-as éveiben járó fiú vagyok. Rengetegszer elterveztem hogy nyílt utcán fogok ismerkedni, de eddig állandóan kudarcba fulladt a dolog.

Előtte való nap eldöntöm, na most megszólítok 10 nőt direkt ismerkedési szándékkal. Nem megy. A komfort érzés gyorsan elszáll

amint kilépek a terepre. Csak sétálgatok mint egy világtalan, aztán újabb csalódással térek haza. Pedig tényleg csak egy pici kellene (igen, pár lépés csupán:)), mert tudom csak ez az egyetlen módja annak hogy előre jusson a dolog. Ha sikerülne többször átélni a rossz érzést, már a végén immunissá válnék arra ha sokadjára hajtanak el. Szembemenni a kudarccal, direkt oltani az elutasításokkal. A végén úgyis összejönne valami, a választás lehetősége is nyitva állna. Ha volt már más is hasonló szituban, mit csinált hogy le tudta degradálni a félelmet?

Stimuláló szer nem érdekel, normál állapotból kívánom elérni az egészséges gátlástalanságot.


2010. júl. 19. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ÁFF - általánosan fusztrált férfi

gyakori eset... Próbálkozz eleinte azzal, hogy csak az időt kérdezed meg, a megállóban, hogy mikor jön a busz...


Másrészt miért erőlteted ennyire? Majd jön valami...

2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ismerősek a pick-up-os dolgok.

Egy "szia megmondanád mennyi az idő?" kérdéssel bárkihez oda megyek, ez nem téma.

Egy "szia eszméletlenű tetszel, add meg a számod" nyitáshoz már egész más lelkiállapot kell, mert randomabb, meg ami kikerekedik belőle az is. Szóval hasonló élményre lennék kíváncsi, aki csinált már ilyet, és azt hogy mit "vett be" előtte.

Nem spirázom túl, de ahhoz hogy legyen is valami nem csak gondolati síkon kellene mozogni.

2010. júl. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!