Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek múködhetne e a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek múködhetne e a dolog?

Figyelt kérdés
Az a lényege az egész kérdésemnek, hogy megismertem egy lányt és nagyon jól elvagyunk, de sajnos nagy a táv kettőnk között, pedig látok esélyt arra hogy alakulhasson valami, de itt a km is.:S Azt mondta neki a táv nem gond, mert minden megoldható, de kétségeim vannak. Szerintetek érdemes e egy ilyen kapcsolatba belekezdeni vagy véleményetek légyszi írjátok le, előre is köszi.
2010. júl. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hány km?
2010. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelemben nem létezik távolság...ugye nem mondtam újat?! Ettől megszoktak ijedni az emberek, de szerintem működni, hidd el leküzdhető dolog. Konkrét példám 2 barátnőm, mindkettő esetben több mint 300 km a távolság, az egyik azóta összeköltözött a barátjával:) a másik pedig már több mint másfél éve boldog a párjával:) HAJRÁ
2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*működhet
2010. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

300 km körüli a táv

a második kömmentelőnek üzenem, hgy köszi a bíztatást :)

2010. júl. 19. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont most estem bele egy ilyen kapcsolatba:S Megszerettem a lányt, nem tehetek róla...Remélem sikerül leküzdenünk, és nektek is sok sikert!!:)
2010. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesóm egy indiai fiúval tartja így a kapcsolatot immáron 3 éve :) Karácsonykor jön :D
2010. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!