Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merek semmit tenni?

Figyelt kérdés
Több mint 8.éve ismerek egy csajt, évfolyamtársam volt és ezalatt a 8év alatt egész jól elvoltunk, viszont most szeretném "közelebbről" is megismerni. Személyesen nem merem neki megmondani, email-be, pedig nem tudom mit írjak...yo ötleteket várom:)
2010. júl. 19. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szia!


Van kedved talizni? Találtam egy tök jó helyet, ami szép és nyugott. Tudnánk ott beszélgetni."

bocsi jobat nem tudtam kitalálni.

2010. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha jobban meg akarod ismerni, akkor teneked kell lépned, mégpedig, hívd el pl: moziba, vagy esetleg egy esti sétára,és kedveskedj neki virággal.Nelégy félős hidd el az első kapcsolat ilyen, nyudotd és higgatan beszélj vele.

mindig dicsérd , hogy szép, és sok sikert :D

2010. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először is meg akarom vele tudatni, h tetszik nekem, csak ezt nem merem megtenni...
2010. júl. 19. 11:37
 4/6 Opheliac ***** válasza:

Hívd el egy nyugodt helyre:)

Bókok, virág:)

és légy bátor:)

2010. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D
2010. júl. 19. 13:47
 6/6 anonim válasza:
ne add fel hidd el sikerűlmi fog :D
2010. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!