Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, és nem tudok semmit sem tenni?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve odavagyok a tanáromért. Nyáron egyszer-kétszer összefutottam vele, s akkor mindig beszélgettünk. Nagyon szeretem, és akarom őt, csak azt nem tudom, hogyan hódítsam meg. Tudom, hogy ez nem helyes, de érzem, ő az életem szerelme!!Úgy vettem észre, hogy számára sem vagyok közömbös.
2010. aug. 29. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy hágy hányévesvagy mondjuk álltalános iskolás tanárralesélytelen haa tanárnakvanak gyerekei felesége akoris esélytelen max ha dugni akar
2010. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerelmes vagyok a tanárnőmbe. Ne legyél hülye, ha tényleg nagyon igazán szereted, akkor várj a ballagásodig (feltételezem középiskolás vagy). Addig is tarts vele jó kapcsolatot fenn, meg maradj vele továbbra is olyan, amilyen eddig. Ha most lenne köztetek valami őt is kirúghatnák és téged is kicsaphatnának.
2010. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez elég gáz...
2010. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bírom ki amíg elballagok...:'(
2010. aug. 29. 23:39
 5/10 anonim válasza:
akkor verdd órán!
2010. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 R3al ***** válasza:

Tegyük fel:


Neked bejön egy idősebb férfi,felesége van, gyerekei...

De szarod le mi ? tönkreteszed a kapcsolatát, a gyerekei életét ha vannak... ha látni fognak te leszel az a ringyó aki miatt apa elvált anyától ... bizony ám !


Találd meg a szerelmed, de egy veled egykorúban, gondolom lazán megvan a 8-12 év !


17-18 évesen nem tudsz még sokat az életről, jobb ha veled egykorúakkal fogsz ismerkedni.


Lemész a disco-ba, ott a pasid, s mindenki csak tanár úrnak fogja hívni, te mások szemében leszerepelsz, amúgy meg kamú kérdésnek tűnik...

2010. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus, nincs is gyereke, és nem 17-18 éves vagyok...ja, és discoba sem járok...
2010. aug. 30. 16:15
 8/10 R3al ***** válasza:
Akkor elég gyökér lehetsz, de ha nem tudsz várni a ballagásig akkor egy bukott tukó lehetsz :) már bocs de akkor mennyi vagy ?
2010. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem b.szogatást.
2010. aug. 30. 23:20
 10/10 R3al ***** válasza:
Tanács, ne legyél gyökér !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!