Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tifanny kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes vagyok, de ő még semmit nem tud

Figyelt kérdés
Az van hogy már lassan 2 éve ismerek egy pasit.(Volt barátom egyik legjobb haverja) Sajnos eddig csak egyszer láttuk egymást, és az is elég távoli volt. Msn-en rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Minden apróságról beszámol nekem, ritkán szoktunk kamozni is, szórakozunk, hülyülünk (de nem úgy) és hát eléggé beleszerettem. Msn-en mindig puszival meg szívecskével köszönünk el egymástól.. most azt beszéltük hogy lejön hozzám, mivel kicsit messze lakik, így még esélytelenebb a dolog :S Miután találkozunk, azután szeretném elmondani neki hogy mi a helyzet. Szerintetek hány százalék esélyem van hogy összejöjjek vele?? Főleg hogy itt a nyár és sűrűbben is tudunk találkozni... Hogyan mondjam meg neki??!!! Egyébként én 16éves lány vagyok ő meg 20éves fiú :)
2011. júl. 7. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te is bejössz a srácnak, én amennyire ismerem a fiúkat, nem szoktak úgy szivecskét küldeni ha teljesen hidegen hagyja őket a csaj
2011. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből nekiesni az érzéseiddel, szerintem ha olyan jó viszonyban vagytok, hogy hülyültök meg minden, akkor lehet olyan helyzetet teremteni hogy megcsókoljátok egymást... Ügyesen kell csinálni, utána meg elmondod neki hogy mi a helyzet
2011. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van.... annyira beleszerettem hogy mindenkiben ő látom...:( Csak a távolság ami nagyon kiakaszt.. mivel előző 2 éves kapcsolatom is távkapcsolat volt így inkább hagytam.... :S
2011. júl. 7. 14:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem lesz csók... azt hallottam hogy ő nem megy bele távkapcsolatba, mert nincs rá pénze hogy minden héten lejöjjön. :S
2011. júl. 7. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lesz, nem fogja érdekelni a pénz, meg a távolság sem
2011. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy meg nem feltétlenül szükséges hogy minden héten találkozzatok, eleinte lesz nehéz, nekem is volt egy távkapcsolatom, eleinte volt rossz, 2-3 hetente találkoztunk ugyanilyen probléma miatt, de már mikor eljött az ideje hogy maradhat este is, akkor már nem volt baj :)
2011. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Remélem hogy igazatok lesz! :)

Bár ha ezt megtudja a haverja (az én volt pasim) akkor biztos kifog borulni :S Tehát azt se akarom hogy a haverjával rosszba legyen.. mert nagyon nagy spanok!!

2011. júl. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!