Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki csak flörtöl velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak flörtöl velem, de egyik sem mer semmit tenni, miért?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 14-től 21 évesig mindenféle fiú beszél velem, hozzám "nyúl/ér". Ölelget, és puszilgat is olykor'. Azthiszik foglalt vagyok vagy miért nem közelednek úgy, hogy én is értsem rendesen? Konkrétan nem mutatják hogy kellenék neki(k), mindössze apróbb jelek. Nem járok ki este sehova, nem vagyok nagyon rossz "kis"lány. 18-nak simán kinézek... :S:S
2010. dec. 4. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagy az EGO-d vissza kéne venni belőle.
2010. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van..
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem! Am normális avgyok, visszajelzések alapján, csak nem tudok itt rendesen fogalmazni! Én csak leírtam az igazat /egyesek szerint/ Sajnálom ha ti így látjátok!
2010. dec. 4. 17:26
 4/18 anonim ***** válasza:
Először ismerkednek veled és nem tetszik nekik a személyiséged...Egyébként egy 21 éves nem nagyon akar semmit egy kis szärostól.
2010. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy nem vagyok szaros! Ha csak ilyen válasz jön h jajj szaros vagy, meg mit képzelsz magadról... akk nem kell írni! Nem erre vagyok kíváncsi!
2010. dec. 4. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenki ölelget meg puszilgat? Na ezért.
2010. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és kis szaros vagy.
2010. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Funktasztikus ***** válasza:
háth am ja elég könnyü vérü vagy....csak egy csajj avgy akit jol meg kéne huzni...nem egy lány akivel járni szeretnének
2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az a 21 éves, aki 14 éveseket puszilgat, és ölelget, az beteg. Pedofilnak hívják.

Ha mindenki látja, hogy mindenki fogdos, és te hagyod, akkor pedig senki nem akar majd veled járni. Olyan lánytól nem várak el a fiúk hűséget, akiről látszik, hogy nem képes megtartani. És ha így viselkedsz, akkor ezt fogják hinni. És elég, ha bárki bármikor bármit lát, a pletykának az elég. És sok pletyka = rossz hír.


Azt pedig, hogy 18-nak kinézel, ne hidd. 18-nak 18 évesen fogsz kinézni.

2010. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utsó és normálisak: Köszi!

Hát nem mindenki ölelget és puszilgat, csak nagy ritkán, de általában hozzám-hozzám érnek. Hm.. nem vagyok annyira könnyűvérű, csak annyit engedek amennyit még "jónak" látok. Amíg nem lépnek be az intimszférámba.

2010. dec. 4. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!