Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki csak flörtöl velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak flörtöl velem, de egyik sem mer semmit tenni, miért?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 14-től 21 évesig mindenféle fiú beszél velem, hozzám "nyúl/ér". Ölelget, és puszilgat is olykor'. Azthiszik foglalt vagyok vagy miért nem közelednek úgy, hogy én is értsem rendesen? Konkrétan nem mutatják hogy kellenék neki(k), mindössze apróbb jelek. Nem járok ki este sehova, nem vagyok nagyon rossz "kis"lány. 18-nak simán kinézek... :S:S
2010. dec. 4. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van valami a kinézetedben és a viselkedésedben, ami mindenkit arra csábít, hogy ölelegessen és fogdosson. Aztán a többi ezt látja...

Így tényleg nem fogsz párt találni, változtass. Ne legyél olyan, hogy a fiúk első tette egy jó kis csöcsörészés legyen veled. Legyél olyan, hogy lehessen veled egy jót beszélgetni (egész tisztességesen tudsz írni, biztos tudsz beszélgetni is). Legyél olyan, akivel érdemes ismerkedni, de nem kihívó.

2010. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben hétköznapi, vidéki vagyok. Csőfarmer, csizma (télen), póló, pulóver, és nem kivágott, meg semmi ilyesmi. Jó tanuló vagyok 4,8 az átlagom! Nem iszok, nem járok bulizni és cigizni se cigizek/cigiztem.

Nem vagyok kihívó, mindössze nagy a mellem, és lehet h ez /megfogja/ őket. (75/c-s) :S:S

Lehet velem beszélni, sőt 1-2 órán keresztül birok beszélni. xD Locsi-fecsi vagyok egy kicsit :D

2010. dec. 4. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:

Csibo válasza


Hát figyelj édesem ha én lennék az a sok fiú.

Én nemlennék fábol az biztos ha 18 nak kinézel gondolom csini vajvagy, a szövegről leszűrve nemvagy egy buta lánysem, de nem mindenkinek ugyanaz az izlése lehet te nem eselbele az izlésükbe hiába vagy jónő.

2010. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet h nem, de nem csak ők vannak...

2010. dec. 4. 21:38
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgyértem, lehet h nem most, hanem 10 év múlva találom meg az igazit! Lehet h soha, de kitudja...
2010. dec. 4. 21:46
 16/18 anonim ***** válasza:

14 évesen a C-s méret elég nagy, az biztos. Majd 18 évesen átlagos lesz, akkor már nem csak téged fognak kergetni a fiúk. Addig próbálj meg úgy viselkedni, hogy egy kis távolságot is tarts... nem jó, ha az terjed el rólad, hogy 1 perc múlva már fogdosni lehet.

Mondanám, hogy tegyél fel fényképet, de akkor itt pár embert bebörtönöznek pedofília miatt. Beteg országban élünk.

2010. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

:)

Nem egyből "taperolnak", hanem 1-2 hetes ismerettség után. De, inkább a még később a jellemző. Hát ja, elég hüly* egy ország amiben vagyunk, sajnos!!

2010. dec. 5. 11:48
 18/18 heszter válasza:

Nyugi, 14 évesen még semmiről sem maradsz le.


Írtad, hogy csak egy bizonyos pontig engeded magadhoz a fiúkat, utána nem. Ha ezt teszed, akkor azt sokan elutasításnak vehetik.


Én pl 16 évesen tettem ugyanezt 2 osztálytársammal. Mindkét sráccal a mai napig jóba vagyok, de amint át akartak lépni egy bizonyos pontot, visszaléptem (kicsit durcáskodtam). Természetesen ez nálam tudatos volt, hiszen nem akartam barátságnál többet. Bejött!


Viszont, ha te hasonlót csinálsz, akkkor ne várd, hogy majd járnak veled, ezenkívül mi lenne, ha közölnéd velük, hogy nincs barátod, akkor tuti nem hinnék, hogy foglalt vagy.

2010. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!